حجت الاسلام افشین کلات پور صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای ایجاد صلح و سازش و کاهش پرونده‌های ورودی به دادگستری کرمانشاه، ستاد مصلحین با همکاری کانون‌های فرهنگی مساجد در مسجدهای استان کرمانشاه مستقر خواهند شد. وی افزود: مساجد پایگاه و محور فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی هستند و باید […]

حجت الاسلام افشین کلات پور صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای ایجاد صلح و سازش و کاهش پرونده‌های ورودی به دادگستری کرمانشاه، ستاد مصلحین با همکاری کانون‌های فرهنگی مساجد در مسجدهای استان کرمانشاه مستقر خواهند شد.

وی افزود: مساجد پایگاه و محور فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی هستند و باید از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده شود زیرا مساجد نقش مهمی در ارتقا فرهنگ اسلامی ایفا می‌کنند.

مدیر کانون‌های فرهنگی مساجد استان کرمانشاه تصریح کرد: در گام نخست ستاد مصلحین در ۱۸ مسجد شهرستان کرمانشاه با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی و بسیج استان کرمانشاه مستقر و آموزش‌های لازم برای حل اختلاف به افراد داده می‌شود.

کلات پور ادامه داد: با توجه به فرهنگ مردم کرمانشاه در احترام به بزرگان و افراد صاحب نظر با همکاری امام جماعت مساجد سعی در حل اختلافات مردم خواهد شد.

وی با اشاره به فعالیت ۵۷۶ کانون فرهنگی در مساجد استان کرمانشاه بیان کرد: در مرحله بعد ستاد مصلحین در ۱۰۰ مسجد استان کرمانشاه حضور خواهند یافت.

مدیر کانون‌های فرهنگی مساجد استان کرمانشاه خاطر کرد: با استفاده از ظرفیت بزرگان و ریش سفیدان شهر کرمانشاه در حل اختلافات و ایجاد فرهنگ گذشت و فداکاری شاهد گذشت اولیا دم در سفر رئیس قوه قضائیه به استان کرمانشاه بودیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
عالیشاه: به خاطر پرتاب اوت سرگیجه گرفتم