ساعاتی پیش بود که مشخص شد دیدار رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا بین دو تیم رئال سوسیداد و منچستریونایتد به دلیل شرایط کرونایی به جای کشور اسپانیا در ایتالیا و شهر تورین برگزار خواهد شد. در واقع شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور انگلیس و افزایش روز شمار مبتلایان به نوع جهش یافته […]

ساعاتی پیش بود که مشخص شد دیدار رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا بین دو تیم رئال سوسیداد و منچستریونایتد به دلیل شرایط کرونایی به جای کشور اسپانیا در ایتالیا و شهر تورین برگزار خواهد شد.

در واقع شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور انگلیس و افزایش روز شمار مبتلایان به نوع جهش یافته آن باعث شده نگرانی های زیادی نه تنها در اروپا بلکه کل دنیا ایجاد شود و کشور های مختلف محدودیت‌های شدیدی در رابطه با ورود و خروج به این کشور اعمال کنند.

در همین رابطه لحظاتی پیش مشخص شد که در یکی دیگر از برنامه‌های مسابقات اروپایی تغییر ایجاد شده است. بر این اساس یوفا موافقت کرده که بازی بین دو تیم بنفیکا و آرسنال در چهارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا در کشور بی‌طرف برگزار شود. بر این اساس مسابقه رفت به میزبانی بنفیکا و در المپیکو شهر رم انجام خواهد شد و بازی برگشت که آرسنال میزبان است در استادیوم گرگیوس کارایکاسیس آتن یونان خواهد بود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بهره مندی ۴۲ میلیون نفر در کشور از خدمات بیمه سلامت