رئال مادرید که در حال حاضر با یک بازی بیشتر از اتلتیکو هشت امتیاز تا صدر جدول فاصله دارد امشب فرصت دارد تا اختلافش با تیم سیمئونه را به پنج امتیاز برساند. رئال مادرید غایبان پرشماری دارد که راموس و هازارد به علت مصدومیت و کروس به علت محرومیت مهمترین ها هستند. در حقیقت امشب […]

 رئال مادرید که در حال حاضر با یک بازی بیشتر از اتلتیکو هشت امتیاز تا صدر جدول فاصله دارد امشب فرصت دارد تا اختلافش با تیم سیمئونه را به پنج امتیاز برساند. رئال مادرید غایبان پرشماری دارد که راموس و هازارد به علت مصدومیت و کروس به علت محرومیت مهمترین ها هستند. در حقیقت امشب ماروین پارک هافبک نیجریه ای – کره ای ۲۰ ساله که محصول آکادمی رئال است در خط هافبک قرار گرفته است و ایسکو که با مصدومیت خودش را به بازی کشانده روی نیمکت است. لونین دروازه بان اوکراینی و ماریانو دیگر اعضای تیم بزرگسالان هستند که روی نیمکت هستند و بقیه نیمکت با محصولات آکادمی همچون چوست، میگل گوتیرز، آریباس و بلانکو پر شده است. تاکفوسا کوبو ژاپنی که قرضی از رئال به ختافه رفته هم شاخص ترین چهره تیم بوردالاس خواهد بود.

ترکیب رئال مادرید برای بازی سه شنبه شب مقابل ختافه بدین ترتیب تعیین شده است: کورتوا، مندی، ناچو، واران، مارسلو، کاسمیرو، مودریچ، ماروین، وینیسیوس، آسنسیو و بنزما.

ختافه نیز با این ترکیب وارد زمین می شود: یانیز، اچیتا، کوبو، چما، ماتا، اونال، آلنیا، نیوم، تیمور، ایگلسیاس، سابیت و پاتریک.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نصرتی: شرایط کلی تیم بد نیست هرچند خیلی خوب نیست!!