جامعه ورزش بسیج کشور به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیانیه ای را منتشر کرد. ۲۲ بهمن یادآور خروش و جاری شدن سیل بی انتهای ملتی به ستوه آمده بود که در برابر نظام ستمشاهی با بنیانی مرصوص ایستادگی و اقتدار خود را در تاریخ ماندگار نمود. ۲۲ بهمن یادآور اتحادی مثال زدنی بود […]

جامعه ورزش بسیج کشور به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیانیه ای را منتشر کرد.

۲۲ بهمن یادآور خروش و جاری شدن سیل بی انتهای ملتی به ستوه آمده بود که در برابر نظام ستمشاهی با بنیانی مرصوص ایستادگی و اقتدار خود را در تاریخ ماندگار نمود.

۲۲ بهمن یادآور اتحادی مثال زدنی بود که همه ملت در صفی واحد و به زعامت ابر مردی الهی، دست در دست هم، بازو به بازو با وحدت امت و امامت راه پیروزی را برای خود هموار کرد. و امروز در حالی ۲۲ بهمن ۹۹را جشن می گیریم که پس از گذشت ۴۲ سال از پیروزی غرور آفرین ملت بزرگ ایران بسیاری از توطئه های نظامی، سیاسی و اقتصادی دشمنان خنثی و پیروزی های بزرگی را تجربه نمودیم.

امسال هر چند در غم از دست دادن قهرمان ملی و تاریخی خود “سردار شهید حاج قاسم سلیمانی” اندوهناک و متأثریم امّا خدای را شاکریم که با درایت رهبر آزاده و فرزانه انقلاب این توطئه شوم دشمن نیز به فرصت انسجام و اتحاد ملّی مبدل گردید و تاس رسوایی دشمن ننگین از آسمان فرو افتاد و مظلومان عالم را به ادامه مقاومت و مداومت در مبارزه امیدوار نمود.

 جامعه بزرگ وجوان وانقلابی بسیج کشور ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل و شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، با آرمان های بلندشان پیمانومیثاقی دوباره می بندیم و بر راهی که آمده ایم تأکید نموده و اعلام می داریم که از میانه راه هرگز باز نخواهیم گشت چون کاملا امام حسینیم.

جامعه بزرگ ورزش بسیج کشور اعم ازمربیان،داوران،ورزشکاران ونخبگان ورزشی ضمن اعلام حمایت از مظلومان عالم و اعلام برائت و انزجار از سیاست ها، رفتارها و اعمال ددمنشانه استکبارگران، معامله قرن را توطئه جدیدی در مقابل جهان اسلام می دانیم و بر باطل بودن این معامله تأکید داریم. رجاء واثق داریم ادامه مبارزه ملّت بزرگ ایران فقط بامقاومت،گوش بفرمان ولی زمان بودنو حضور در صحنه های مختلف سیاسی و اجتماعی میسر خواهد بود و ضمن شرکت در انتخابات، همگان را نیز به مشارکت در این امر الهی، سیاسی، اجتماعی و ملّی دعوت می نماییم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
لیگ برتر انگلیس| نبرد چلسی و منچستریونایتد برنده نداشت/ شیاطین سرخ رده دوم جدول را پس گرفتند

در پایان اعلام می داریم که این میهن و کشور عزیز جز با کار و تلاش جهادی ، امکان توسعه ندارد و همه مجریان و مسئولان کشوری باید به جایگاه ونقش بی بدیل ورزش درایجاداتحادوهمدلی، تربیت دینی بصیرتی وارتقاسطح سلامت جسمی،روحی روانی و حل معضلات و مشکلات اجتماعی و افزایش دیپلماسی بین المللی توجه نمایند.

و ضمن بریدن طمع خود از بیرون به فکر ساختن کشورمان بدست پرتوان جوانان و متخصصان داخلی باشند که انشاءالله بفرموده مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای آن روز دور نیست.