بوژیدار رادوشویچ که پس از جدایی بیرانوند چند ماه به عنوان دروازه بان اول در درون دروازه پرسپولیس بود، پس از حضور حامد لک به نیمکت ذخیره ها منتقل شد اما در بازی مقابل مس رفسنجان با محرومیت حامد لک به قفس توری پرسپولیس بازگشت. رادو فصل گذشته رقابت جالبی با بیرانوند داشت و در […]

بوژیدار رادوشویچ که پس از جدایی بیرانوند چند ماه به عنوان دروازه بان اول در درون دروازه پرسپولیس بود، پس از حضور حامد لک به نیمکت ذخیره ها منتقل شد اما در بازی مقابل مس رفسنجان با محرومیت حامد لک به قفس توری پرسپولیس بازگشت.

رادو فصل گذشته رقابت جالبی با بیرانوند داشت و در بیشتر دیدارهایی که فرصت حضور در ترکیب را به دست آورده بود، عملکرد قابل قبولی از خود به جا گذاشته بود. با این حال بعد از جدایی بیرانوند و حضور این دروازه بان ملی پوش ایرانی در بلژیک، او در فرصت باقی مانده تا پایان فصل در برخی از بازی ها مانند دربی جام حذفی مقابل استقلال عملکرد پر انتقادی را پشت سر گذاشت تا خیلی زود با جذب حامد لک بار دیگر نیمکت نشین شود.

رادو در آخرین بازی خود در دوره نوزدهم لیگ برتر برابر سایپا موفق به ثبت کلین شیت شده بود و در بازگشت دوباره به قفس توری پرسپولیس باز هم کلین شیت کرد.

رادوشویچ که با نظر برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس اضافه شد، حالا با حضور در ترکیب امروز پرسپولیس در ۵ فصل برای پرسپولیس به میدان رفته و از این حیث حضور در فصل‌های متوالی رکورددار شد، پیش از این سنگربان کروات پرسپولیس در ۳۷ مسابقه به میدان رفته که ۲۱ کلین‌شیت داشته است و امروز در اولین بازی خود در لیگ بیستم موفق به ثبت کلین شیت دیگری شد.

دروازه بان کروات پرسپولیس طی هفته‌های اخیر البته با باشگاه دچار چالش در خصوص دریافتی‌هایش نیز شده بود و زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی احتمالی‌اش نیز شکل گرفته بود. با این حال او امروز در شرایطی که لک از جدال با مس رفسنجان محروم شده بود، تمرکز خود را روی اولین تجربه حضور در فصل جدید گذاشت و موفق شد عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
لیگ دسته اول انگلیس|نیمکت نشینی قدوس مقابل ردینگ

حالا بعد از عملکرد خوب رادو باید منتظر ماند و دید که آیا کادر فنی پرسپولیس باز هم به او میدان خواهد داد یا خیر.