به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، غلامرضا شایان با اشاره به جزئیات این امدادرسانی، اظهار کرد:  کودک ۲ ساله بر اثر سقوط از ارتفاع هفت متری در شهرستان ثلاث باباجانی صدمه دیده بود که توسط اورژانس هوایی این پایگاه به بیمارستان امام رضا (ع) شهر کرمانشاه منتقل شد. او افزود: اورژانس هوایی […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، غلامرضا شایان با اشاره به جزئیات این امدادرسانی، اظهار کرد:  کودک ۲ ساله بر اثر سقوط از ارتفاع هفت متری در شهرستان ثلاث باباجانی صدمه دیده بود که توسط اورژانس هوایی این پایگاه به بیمارستان امام رضا (ع) شهر کرمانشاه منتقل شد.

او افزود: اورژانس هوایی این پایگاه مستقر در همدان نیز در یک عملیات امدادی یک خانم ۲۴ ساله که از ناحیه ۲ پا و کمر مجروح شده بود را در کمترین زمان ممکن از شهرستان نهاوند به بیمارستان فرشچیان همدان منتقل کرد.

فرمانده پایگاه هوانیروز کرمانشاه بیان کرد: طبق تفاهم‌نامه هوانیروز با وزارت بهداشت بالگرد‌های این پایگاه وظیفه انتقال مصدومان و بیماران بدحال در مناطق دور افتاده، صعب العبور  را به مراکز درمانی بر عهده دارند.

شایان گفت: اورژانس هوایی مستقر در استان‌های همدان، لرستان، کردستان و کرمانشاه تحت فرماندهی پایگاه هوانیروز کرمانشاه قرار دارند و در مواقع ضروری بیماران و مصدومین را به مراکز درمانی منتقل می‌کنند.

او بیان کرد: اورژانس هوایی این پایگاه مجهز به تیم پزشکان اورژانس، دستگاه کمک تنفسی، دستگاه شوک و احیا و جعبه کمک‌های اولیه است.

انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تعرفه افزایش کرایه تاکسی به شورای شهر کرمانشاه تقدیم شدهاست