پدرو گونکالوز، هافبک ۲۲ ساله فصل گذشته جایگزین برونو فرناندز در خط میانی اسپورتینگ در خط هافبک شده و عملکرد درخشانی در ماه های اخیر داشته است. پدرو در این فصل ۱۴ گل در ۱۵ بازی به ثمر رسانده و لیورپول قصد دارد مسیر منچستریونایتد را طی کند. طبق اخبار نشریه پرتغالی رکورد، لیورپول در […]

پدرو گونکالوز، هافبک ۲۲ ساله فصل گذشته جایگزین برونو فرناندز در خط میانی اسپورتینگ در خط هافبک شده و عملکرد درخشانی در ماه های اخیر داشته است. پدرو در این فصل ۱۴ گل در ۱۵ بازی به ثمر رسانده و لیورپول قصد دارد مسیر منچستریونایتد را طی کند. طبق اخبار نشریه پرتغالی رکورد، لیورپول در پنجره نقل و انتقالات ژانویه نیم نگاهی به جذب برای جذب گونکالوز داشت و حالا قصد دارد در تابستان برای انتقال این بازیکن به صورت جدی تر وارد عمل شود.

به گزارش فرتاک نیوز،گونکالوز سابقه بازی در فوتبال انگلیس را نیز در کارنامه دارد و از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ به مدت دو سال در ترکیب ولورهمپتون حاضر بود، اما فقط یک بار در ترکیب این تیم به میدان رفت و دوباره راهی پرتغال شد. بند آزادسازی ۵۳ میلیون پوندی در قرارداد پدرو با اسپورتینگ وجود دارد و لیورپول برای جذب او باید این رقم را پرداخت کند.

این هافبک خلاق در حال حاضر پیراهن شماره ۲۸ را در لیسبون به تن می کند که این همان شماره ای است که کریستیانو رونالدو قبل از پیوستن به منچستریونایتد در سال ۲۰۰۳ می پوشید. شیاطین سرخ در دو دهه اخیر دو خرید موفق به نام رونالدو و برونو فرناندز از اسپورتینگ داشته اند و حالا لیورپول نیز قصد دارد شانس خود را برای معامله با این باشگاه امتحان کند. گونکالوز شش ماه پس از انتقال برونو هافبک پیشین اسپورتینگ با رقم ۶۸ میلیون پوند، راهی این تیم شد، اما در این مدت به خوبی جای خالی این بازیکن را پر کرده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نوجوانان کرمانشاهی بر سکوی نخست دو اتلون کشورایستادند