به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  عباس سروری  با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در خصوص برگزاری جشن انقلاب، گفت: امشب، شب پیروزی انقلاب اسلامی است و به یاد بهمن سال ۵۷، بانک «الله اکبر» در سراسر استان طنین‌انداز خواهد شد. او ادامه داد: مردم بر پشت‌بام‌ها، بالکن راس ساعت ۲۱ […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  عباس سروری  با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در خصوص برگزاری جشن انقلاب، گفت: امشب، شب پیروزی انقلاب اسلامی است و به یاد بهمن سال ۵۷، بانک «الله اکبر» در سراسر استان طنین‌انداز خواهد شد.

او ادامه داد: مردم بر پشت‌بام‌ها، بالکن راس ساعت ۲۱ بانگ «الله اکبر» سر خواهند داد که همزمان با آن به همت سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) و قرارگاه ارتش غرب کشور نورافشانی شهر کرمانشاه در سه نقطه (محوطه شهرداری، پارک شیرین و پارک کوهستان) را خواهیم داشت که نظیر همین مراسم در دیگر شهرستان‌ها به همت پایگاه‌های بسیج، برگزار می‌شود.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: فردا یوم‌الله ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به یاد تمام شهدا و امام راحل (ره) مردم مجددا یک حماسه ماندگار خلق خواهند کرد.

او بیان کرد: فردا راس ساعت ۱۰ صبح میدان آزادی شهر کرمانشاه با حضور خودروها، موتور‌ها و دوچرخه‌سوار‌ها راهپیمایی موتوری و خودرویی به سمت میدان فردوسی را خواهیم داشت.

سروری با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم برای برگزاری این مراسم باشکوه اندیشیده شده است، ادامه داد: پرچم‌ها، تصاویر از حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری، شعار‌ها تهیه شده که در اختیار مردم قرار می‌دهیم.

او اضافه کرد: در طول مسیر ویژه برنامه‌هایی تدارک دیده شده؛ گروه‌های موزیک سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و هنگ مرزبانی در طول مسیر با اجرای سرود‌های خوب و حماسی این روز پرافتخار را گرامی خواهند داشت.

سروری در خصوص نحوه برگزاری راهپیمایی، گفت: از مردم می‌خواهیم، حرکت خودرو‌ها را از میدان ایثار به سمت میدان آزادی و حرکت موتور‌سواران و دوچرخه‌سواران از میدان شهدا به سمت میدان آزادی باشد، تا وارد مسیر میدان آزادی شوند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
چکش کاری «وام ازدواج» و نظر متفاوت نمایندگان در خصوص رقمآن

او با بیان اینکه سخنران ویژه مراسم دکتر حشمت‌الله قنبری، محقق و استاد دانشگاه است، گفت:مقدمات کار برای حضور خودرو‌ها از ساعت ۸:۳۰ دقیقه آماده است.

سروری بیان  کرد: راس ساعت ۱۰ نظیر همین مراسم راهپیمایی به صورت موتوری و خودرویی خانوادگی در تمامی شهرستان‌ها برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ز