به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  عباس سروری  با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در خصوص برگزاری جشن انقلاب، گفت: امشب، شب پیروزی انقلاب اسلامی است و به یاد بهمن سال ۵۷، بانک «الله اکبر» در سراسر استان طنین‌انداز خواهد شد. او ادامه داد: مردم بر پشت‌بام‌ها، بالکن راس ساعت ۲۱ […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  عباس سروری  با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در خصوص برگزاری جشن انقلاب، گفت: امشب، شب پیروزی انقلاب اسلامی است و به یاد بهمن سال ۵۷، بانک «الله اکبر» در سراسر استان طنین‌انداز خواهد شد.

او ادامه داد: مردم بر پشت‌بام‌ها، بالکن راس ساعت ۲۱ بانگ «الله اکبر» سر خواهند داد که همزمان با آن به همت سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) و قرارگاه ارتش غرب کشور نورافشانی شهر کرمانشاه در سه نقطه (محوطه شهرداری، پارک شیرین و پارک کوهستان) را خواهیم داشت که نظیر همین مراسم در دیگر شهرستان‌ها به همت پایگاه‌های بسیج، برگزار می‌شود.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: فردا یوم‌الله ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به یاد تمام شهدا و امام راحل (ره) مردم مجددا یک حماسه ماندگار خلق خواهند کرد.

او بیان کرد: فردا راس ساعت ۱۰ صبح میدان آزادی شهر کرمانشاه با حضور خودروها، موتور‌ها و دوچرخه‌سوار‌ها راهپیمایی موتوری و خودرویی به سمت میدان فردوسی را خواهیم داشت.

سروری با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم برای برگزاری این مراسم باشکوه اندیشیده شده است، ادامه داد: پرچم‌ها، تصاویر از حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری، شعار‌ها تهیه شده که در اختیار مردم قرار می‌دهیم.

او اضافه کرد: در طول مسیر ویژه برنامه‌هایی تدارک دیده شده؛ گروه‌های موزیک سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و هنگ مرزبانی در طول مسیر با اجرای سرود‌های خوب و حماسی این روز پرافتخار را گرامی خواهند داشت.

سروری در خصوص نحوه برگزاری راهپیمایی، گفت: از مردم می‌خواهیم، حرکت خودرو‌ها را از میدان ایثار به سمت میدان آزادی و حرکت موتور‌سواران و دوچرخه‌سواران از میدان شهدا به سمت میدان آزادی باشد، تا وارد مسیر میدان آزادی شوند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جانبازان همچنان برای حفاظت از انقلاب ایستاده‌اند

او با بیان اینکه سخنران ویژه مراسم دکتر حشمت‌الله قنبری، محقق و استاد دانشگاه است، گفت:مقدمات کار برای حضور خودرو‌ها از ساعت ۸:۳۰ دقیقه آماده است.

سروری بیان  کرد: راس ساعت ۱۰ نظیر همین مراسم راهپیمایی به صورت موتوری و خودرویی خانوادگی در تمامی شهرستان‌ها برگزار می‌شود.
انتهای پیام/ز