به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سرهنگ فضل الله شیری با اشاره به شرایط متفاوت برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: امسال به دلیل شرایط کرونایی به جای راهپیمایی مردمی، شاهد برگزاری رژه خودرویی و موتوری خواهیم بود. او افزود: مسیر حرکت در این رژه از میدان آزادی تا میدان فردوسی کرمانشاه […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، سرهنگ فضل الله شیری با اشاره به شرایط متفاوت برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال گفت: امسال به دلیل شرایط کرونایی به جای راهپیمایی مردمی، شاهد برگزاری رژه خودرویی و موتوری خواهیم بود.

او افزود: مسیر حرکت در این رژه از میدان آزادی تا میدان فردوسی کرمانشاه درنظر گرفته شده و برای تسهیل تردد محدودیت‌هایی در در نظر گرفته شده است.

شیری ساعت شروع محدودیت‌ها را از ساعت هفت صبح فردا اعلام و بیان کرد: با توجه به مسیر در نظرگرفته برای رژه خودرویی و موتوری، از ساعت هفت صبح محدودیت تردد در ضلع شمالی میدان آزادی از سه راه ۲۲ بهمن تا میدان آزادی، در ضلع شرقی از تقاطع دادگستری تا میدان آزادی و ضلع غربی از تقاطع آتشنشانی تا میدان آزادی اعمال خواهد شد.

رییس پلیس راهور استان کرمانشاه افزود: محدودیت‌های تردد برای تمام ورودی‌ها به سمت میدان آزادی خواهد بود و تنها خودرو‌هایی حق ورود دارند که قرار است در رژه خودرویی و موتوری این روز شرکت کرده و عمدتا همراه خانواده باشند.

شیری گفت: محدودیت‌ها همچنین در مسیر‌های منتهی به میدان فردوسی هم اعمال خواهد شد و از تقاطع غدیر به سمت میدان فردوسی و از تقاطع مطهری به سمت میدان فردوسی هم محدودیت‌ها اعمال می‌شود.

او افزود: در طول مسیر هم محدودیت‌هایی از سمت تقاطع جلیلی به سمت مسیر میدان آزادی تا میدان فردوسی و نیز از تقاطع کارگر به سمت مسیر میدان آزادی تا فردوسی اعمال خواهد شد.

این مسئول بیان کرد: هرگونه تردد و توقف خودرو‌ها در مسیر اعلام شده ممنوع بوده و تنها اجازه تردد به خودرو‌هایی داده می‌شود که قصد شرکت در رژه خودرویی را داشته باشند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سرقت ۱۰ میلیاردی آشپزباشی از یک شرکت در روانسر/ سارق در تهران دستگیر شد

او افزود: از ساعت هفت صبح و با ورود خودرو‌ها ساماندهی آن‌ها انجام شده و رژه خودرویی و موتوری از ساعت ۱۰ صبح از سمت میدان آزادی به سمت میدان فردوسی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ز