سرویس کرمانشاه _ بهره برداری از طرح توسعه طرح توسعه شرکت صنایع چاپ و بسته‌بندی کرمانشاه (غرب کارتن) با سرمایه گذاری سرمایه‌گذار ۹ میلیون یورویی با حضور معاون وزیر صمت آغاز شد. به گزارش خبرنگار کردپرس؛ این برنامه که  با حضور دکتر عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت، مهندس دارابی مدیرکل سازمان صمت، مدیرکل […]

بهره برداری از طرح توسعه غرب کارتن کرمانشاه

سرویس کرمانشاه _ بهره برداری از طرح توسعه طرح توسعه شرکت صنایع چاپ و بسته‌بندی کرمانشاه (غرب کارتن) با سرمایه گذاری سرمایه‌گذار ۹ میلیون یورویی با حضور معاون وزیر صمت آغاز شد.

به گزارش خبرنگار کردپرس؛ این برنامه که  با حضور دکتر عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت، مهندس دارابی مدیرکل سازمان صمت، مدیرکل سرمایه گذاری استانداری کرمانشاه برگزار شد.

با بهره برداری از این طرح توسعه، تولیدات غرب کارتن با یک افزایش ۴۰ هزار تنی به ۱۰۰ هزار تن در سال و اشتغالزایی آن به ۱۱۰ نفر رسید.

محصولات تولیدی این مجموعه در طرح توسعه شامل ورق دولایه، کارتن لمینتی، جعبه‌های نفیس و بسته‌بندی محصولات بهداشتی است.

طرح توسعه مارپیچ باختر واقع در شهرک صنعتی کرمانشاه نیز با سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیارد ریال طرح دیگری بود که با حضور معاون وزیر صمت در کرمانشاه به بهره‌برداری رسید. اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم طرح توسعه مارپیچ باختر نزدیک به ۱۱۰ نفر است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شکایت باشگاه سپاهان از افشین پیروانی