ایسنا/کرمانشاه کرمانشاهی های انقلابی و ولایت مدار با حضور حماسی خود در راهپیمایی خودرویی یوم‌الله ۲۲ بهمن، بار دیگر در حمایت از اسلام و انقلاب سنگ تمام گذاشتند. راهپیمایی ۲۲ بهمن از ساعت ۱۰ صبح امروز(۲۲ بهمن) با حضور پرشور کرمانشاهیان به صورت خودرویی آغاز شد. این راهپیمایی در شهر کرمانشاه  از میدان آزادی شهر […]

ایسنا/کرمانشاه کرمانشاهی های انقلابی و ولایت مدار با حضور حماسی خود در راهپیمایی خودرویی یوم‌الله ۲۲ بهمن، بار دیگر در حمایت از اسلام و انقلاب سنگ تمام گذاشتند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن از ساعت ۱۰ صبح امروز(۲۲ بهمن) با حضور پرشور کرمانشاهیان به صورت خودرویی آغاز شد.

این راهپیمایی در شهر کرمانشاه  از میدان آزادی شهر کرمانشاه آغاز  و تا میدان فردوسی  ادامه داشت. 

 مردم مومن و انقلابی کرمانشاه امروز از درون خودروهای شخصی خود با زمزمه کردن شعارهایی علیه آمریکا و اسرائیل، حمایت قاطع خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام کرده و بار دیگر به دشمنان نشان دادند تا پای جان از نظام حراست و پشتیبانی خواهند کرد و حتی شرایط کرونایی امسال هم باعث نشده آنها برای حمایت از اسلام و انقلاب به صحنه نیایند.

مردم کرمانشاه با در دست داشتن  پرچم و دست نوشته‌هایی با محتوای “۲۲ بهمن ماه، یوم الله است، یوم الله “،” آمدیم حاضری بزنیم” و… از داخل خودروهای شخصی حمایت قاطع خود را از نظام اعلام کردند.

از نکات قابل توجه در راهپیمایی امروز کرمانشاه حضور پررنگ اقشار مختلف خانواده ها در کنار فرزندان خردسالشان در خودروها با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران بود.

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بخاطر توصیه های بهداشتی و کادر درمان مبنی بر رعایت فاصله گذاری  و شیوه نامه های بهداشتی در تمامی شهرهای استان کرمانشاه به صورت خودرویی و موتوری  برگزار شد.
انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تازه‌ترین وضعیت کرونا در ایران / حاکمیت "وضعیتقرمز" در 7 شهرستان مازندران و گلستان + نقشه