ایسنا/کرمانشاه  راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت خودرویی در کرمانشاه آغاز شد.  راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن از دقایقی پیش به صورت خودرویی در کرمانشاه آغاز شد و کرمانشاهی های انقلابی و ولایت مدار همراه با دیگر مردم ایران اسلامی در  این مراسم حضور یافته اند تا در چهل و دومین سال پیروزی انقلاب، بار دیگر حمایتشان […]

ایسنا/کرمانشاه  راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت خودرویی در کرمانشاه آغاز شد.

 راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن از دقایقی پیش به صورت خودرویی در کرمانشاه آغاز شد و کرمانشاهی های انقلابی و ولایت مدار همراه با دیگر مردم ایران اسلامی در  این مراسم حضور یافته اند تا در چهل و دومین سال پیروزی انقلاب، بار دیگر حمایتشان را از نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کنند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر کرمانشاه به دلیل شرایط کرونایی به صورت خودرویی و از ساعت ۱۰ صبح امروز  از میدان آزادی کرمانشاه آغاز شده و به سمت میدان فردوسی در جریان است.

  خودروهای شرکت کننده در مراسم یوم الله ۲۲ بهمن نمادهایی از پرچم جمهوری اسلامی، پوستر و تراکت به همراه داشته و آمده اند تا بار دیگر با آرمان های اسلام و انقلاب تجدید بیعت کنند.

از نکات قابل توجه راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن امسال می توان به حضور اقشار مختلف مردم از کودک و نوجوان گرفته و جوان و میانسال و افراد سالخورده در خودروهای حاضر در این مراسم اشاره کرد.

در دیگر شهرهای استان کرمانشاه نیز مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در حال برگزاری است.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تا پایان سال ۵ هزار واحد مسکن مهر آماده تحویل می‌شود