ماموستا ملأ سید محمد محمدی شامگاه امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران انقلابی پر برکت و پر خیر برای مردم ایران و حتی تمامی مسلمانان جهان است. وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی موجب تغییر و تحول در فکر، بصیرت و وحدت تمامی مسلمانان شده و حامی و مدافع مظلومان […]

ماموستا ملأ سید محمد محمدی شامگاه امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران انقلابی پر برکت و پر خیر برای مردم ایران و حتی تمامی مسلمانان جهان است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی موجب تغییر و تحول در فکر، بصیرت و وحدت تمامی مسلمانان شده و حامی و مدافع مظلومان و مستضعفان جهان است، افزود: خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران انکار ناپذیر بوده و رشد علمی، استقلال وطن، توسعه روستاها و شهرها و امکاناتی همچون آب، برق و گاز، موفقیت‌های نیروهای مسلح در امنیت، رشد و توان دفاعی و موشکی و اعتلای حوزه سلامت در مساله کرونا بخشی از برکات و خدمات انقلاب اسلامی ایران است.

امام جمعه روانسر به اهداف مورد نظر امام راحل و رهبری اشاره کرد و گفت: این اهداف هنوز به اتمام نرسیده و ما باید آمادگی لازم را داشته باشیم تا در برابر تحرکات منفی دشمنان ایستادگی کنیم.

وی با بیان اینکه در هشت سال جنگ تحمیلی هزاران شهید، جانباز و اسیر تقدیم انقلاب و اسلام شد، ادامه داد: دشمنان با وجود فشارها و تحریم‌های اعمال شده نتوانستند بر یاران اسلام و انقلاب غلبه کنند، زیرا خداوند پشتیبان مسلمانان جهان است.

محمدی با بیان اینکه دشمنان انقلاب با انتشار برنامه‌های ضد فرهنگی و ضد دین در بستر فضای مجازی، اعتیاد، مشروبات الکی، بی‌حجابی، تفکرات منحرف وهابیت و تکفیری را ترویج می‌دهند، افزود: دشمنان سعی در برهم زدن نظم جامعه و صدمه زدن به نسل جوان دارند.

علمای دین پرچم‌دار بصیرت در جامعه هستند

امام جمعه روانسر افزود: علمای دین پرچم‌دار بصیرت و دین در جامعه بوده و امروز باید در این سنگر در برابر هجمه‌های فرهنگی با توان بیشتری ایستادگی کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آمریکا بر حفظ تحریم های فلج کننده اصرار دارد

وی ادامه داد: تبیین دستاوردهای نظام توسط علما و روحانیون برای نسل جوان بسیار با اهمیت بوده و باید در دستور کار قرار گیرد، یقیناً دهه فجر نقطه عطفی برای بیان اقدامات و دستاوردهای انقلاب است.

امام جمعه روانسر با بیان اینکه خدمتگزاری صادقانه به مردمی که همواره حامی انقلاب بوده‌اند واجب است، گفت: تقویت اعتماد موجب حفظ و تقویت وحدت و همدلی بین مردم شده که این مهم بر عهده روحانیون است.

محمدی با اشاره به وحدت میان مردم شهرستان روانسر خاطرنشان کرد: همدلی، برادری و انسجام میان مردم این شهرستان زبان زد بوده و الگو و نمونه‌ای برای سایر مناطق به شمار می‌رود.