فضل الله رنجبر صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: ۲۲ بهمن نماد وحدت اقشار مختلف جامعه اسلامی و روز نفرت از قاتلان سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای گرانقدری است که به دست صهیونیست‌ها و جبهه استکبار جهانی به شهادت رسیدند. وی افزود: در راهپیمایی […]

فضل الله رنجبر صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: ۲۲ بهمن نماد وحدت اقشار مختلف جامعه اسلامی و روز نفرت از قاتلان سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای گرانقدری است که به دست صهیونیست‌ها و جبهه استکبار جهانی به شهادت رسیدند.

وی افزود: در راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن امسال ملت بزرگ ایران با وجود تمامی مشکلات و کمبودها همچنان پشت مقام معظم رهبری از آرمان‌های والای امام خمینی (ره)، رهبر و شهیدان انقلاب ایستاده‌اند.

فرماندار شهرستان کرمانشاه با اشاره به حضور مردم در خیابان‌ها برای شرکت در راهپیمایی متفاوت ۲۲ بهمن امسال خاطرنشان کرد: اقشار مختلف جامعه با وجود تحریم‌های ظالمانه و جنگ اقتصادی به صورت خودجوش در راهپیمایی عظیم خودرویی و موتوری حضور پیدا کرده‌اند.

وی ادامه داد: هم اکنون خیابان‌های معین شده برای راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر کرمانشاه شاهد حضور بسیاری از جوانان و مردم انقلابی است که خودرو و موتورسیکلت‌های خود را با تمثال مبارک حضرت امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری و شهید سرافراز میهن حاج قاسم سلیمانی و پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران مزین کرده و علیه استکبار جهانی شعار می‌دهند.

رنجبر افزود: نوجوانان و جوانان همراه خانواده در محل راهپیمایی امروز در شهر کرمانشاه به یاد تمامی شهدا و در دفاع از انقلاب اسلامی ایران حضور پیدا کرده‌اند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۱۳ صادرکننده نمونه کرمانشاه تجلیل می‌شوند