از روز پنجشنه غمگین که خبر درگذشت دوست عزیز، هنرمند بسیار دوست داشتنی ما آقای اسفندیار ملایری بازیگر و کارشناس تئاتر و تلویزیون لرستان را شنیدم، حالم مثل سایر دوستان دگرگون شد و دیگه کار از کار گذشته بود. چون باور کردنی نبود، پیش هم بودیم در برنامه های شادیانه و وایک کار میکردیم، او […]

از روز پنجشنه غمگین که خبر درگذشت دوست عزیز، هنرمند بسیار دوست داشتنی ما آقای اسفندیار ملایری بازیگر و کارشناس تئاتر و تلویزیون لرستان را شنیدم، حالم مثل سایر دوستان دگرگون شد و دیگه کار از کار گذشته بود.


چون باور کردنی نبود، پیش هم بودیم در برنامه های شادیانه و وایک کار میکردیم، او نمایش بازی میکرد و من گزارش میگرفتم و اکثر نمایش ها و گزارش ها در رابطه با کرونا بود.
###
تا اینکه گفتند کرونا گرفته و رفته بیمارستان، خب، این روزها در این شرایط گرفتار شدیم، نه میشه رفت ملاقات، نه میشه نرفت، من نرفتم، به دو دلیل، اول گفتم که آقای ملایری خوب میشه میاد، علائم خاصی نداشت.کی میگه کرونا داره؟ تا دو سه روز قبل سرحال مشغول بازی کردن در نمایش ها بود، دوم اینکه میگفتم اگه کسی منو در بیمارستان ببینه سرزنش میکنه و میگه پس چرا در نمایش ها و گزارش ها میگی ملاقات نرو، عروسی نرو، فاتحه خونی نرو، حالا خودت اومدی ملاقات؟ #
###
آقای ملایری رفت و برنگشت. حالمون دگرگون شد، بیش از صد نمایش ازش دارم که همبازی بودیم بیش از صد عکس با هم داریم. اما دلم نیومد یه پست بذارم که خودم هم توی عکس باشم، این کلیپ رو ازآقای سیدنوری موسوی گرفتم، او هم از آقای چنگیزیان گرفته.
سراسر زندگی آقای ملایری یک نقطه حتی خاکستری ندیدیم، انسان بسیار ارزشمندی بود. روحش شاد.

پائیز عجیبی است بجای برگ ها آدم ها میریزند،خیلی مواظب خودتان باشید.خدایارتان.

مصطفی  امراییپیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
المپیاد ملی ویراکاپ به میزبانی کرمانشاه برگزارمی‌شود