مدافع ملی پوش پرسپولیس که در روزهای گذشته تمرینات اختصاصی را پشت سر گذاشته بود، خودش را برای حضور در مسابقات آماده می کند. طبق گفته افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس این بازیکن می تواند به دیدار با گل گهر برسد، پیش از این گفته می شد که کنعانی زادگان شاید چند هفته از […]

مدافع ملی پوش پرسپولیس که در روزهای گذشته تمرینات اختصاصی را پشت سر گذاشته بود، خودش را برای حضور در مسابقات آماده می کند. طبق گفته افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس این بازیکن می تواند به دیدار با گل گهر برسد، پیش از این گفته می شد که کنعانی زادگان شاید چند هفته از میادین به دور باشد و نتواند به این زودی ها به تمرینات گروهی و ترکیب پرسپولیس برگردد اما با تلاش کادر پزشکی قرمزها و تمرینات منظم کنعانی این مدافع به شرایط ایده ال رسیده است و حتی می توانست پرسپولیس را مقابل پیکان همراهی کند اما گویا کادر فنی پرسپولیس قصد دارد برابر پیکان ریسک نکند تا کنعانی با آمادگی بیشتری به ترکیب این تیم برگردد.

شاگردان یحیی گل محمدی ۲۶ بهمن در هفته پانزدهم لیگ به مصاف پیکان خواهد رفت و سپس یک اسفند با گل گهر هفته معوقه هفته دهم را برگزار خواهد کرد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آغاز مرحله دوم واکسیناسیون کرونا در کرمانشاه با تزریق افراد۸۰ ساله به بالا