به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، جلیل سلطانی رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان گفت : ماموران اداره مبارزه با قاچاق پلیس امنیت اقتصادی حین گشتزنی در محور کرمانشاه – ماهیدشت و در حوالی این بخش به یک دستگاه تاکسی سمند مشکوک و ان را متوقف کردند. او گفت : در بازرسی‌های […]

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، جلیل سلطانی رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان گفت : ماموران اداره مبارزه با قاچاق پلیس امنیت اقتصادی حین گشتزنی در محور کرمانشاه – ماهیدشت و در حوالی این بخش به یک دستگاه تاکسی سمند مشکوک و ان را متوقف کردند.

او گفت : در بازرسی‌های انجام شده حدود ۱۰ هزار عدد انواع مواد محترقه که طبق نظر کارشناسان ارزش آن‌ها به ۱۵۰ میلیون ریال می‌رسید کشف شد.

سلطانی از دستگیری راننده خودرو و معرفی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

مصالحه ۸۰ درصدی پرونده‌ها در روانسر

فرمانده انتظامی روانسر از مصالحه ۸۰ درصدی پرونده‌های تشکیل شده در مرکز مشاوره این شهرستان واقع در کلانتری ۱۱ خبر داد.

ایمان مرادی افزود: در ۱۰ ماهه اول امسال ۳۸۰ پرونده به واحد مشاوره کلانتری ۱۱ شهرستان روانسر ارجاع داده شده است.

او افزود: با تلاش‌های صورت گرفته مشاوران و مددکاری دایره اجتماعی کلانتری ۱۱ بیش از ۸۰ درصد از پرونده‌های ارجاعی منجر به صلح و سازش شده است.

مرادی ادامه داد: موضوعات مشکلات حقوقی، خانوادگی، نزاع و درگیری به ترتیب بیشترین پرونده‌های ارجاعی به واحد مشاوره مستقر در این کلانتری را تشکیل می‌دهند.

کشف بیش از ۲ تُن شکر قاچاق

با تلاش ماموران پلیس گیلانغرب بیش از ۲ تُن شکر قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی گیلانغرب گفت: ماموران یگان امداد شهرستان حین گشتزنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک و جهت بازرسی آن را متوقف کردند.

 محمدی افزود: در بازرسی از این خودرو ۴۲ کیسه ۵۰ کیلوگرمی شکر به وزن دو تن و ۱۰۰ کیلوگرم کشف شد که طبق نظر کارشناسان ارزش این محموله ۲۱۰ میلیون ریال برآورد شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نحوه شهادت حضرت زهرا (س)؛ سوال کاربران از گوگل/ لباس بلوچیحمید سوریان را به صدر جست و جو‌ها کشاند/ گزارش رسانه ملی ماجرایگوهر عشقی را داغ‌تر کرد/ یک مصاحبه کوتاه آتنه فقیه نصیری را ترندکرد

او گفت: در این رابطه راننده خودرو دستگیر و برای صدور حکم لازم به مراجع قضایی معرفی شد .

انتهای پیام/د