ترکیب بارسلونا در بازی امشب بدین شرح است : ترشتگن، جونیور، مینگزا، اومتیتی، آلبا، بوسکتس، دی یونگ، پدری، دمبله، گریزمان و مسی. سویا نیز با این ترکیب وارد زمین شده است : بونو، الیکس ویدال، کنده، دیگو کارلوس، اسکودرو، فرناندو، جردن، راکیتیچ، سوسو، پاپو گومز و النصیری. لیونل مسی مهاجم آرژانتینی امشب می خواهد بدرخشد […]

ترکیب بارسلونا در بازی امشب بدین شرح است : ترشتگن، جونیور، مینگزا، اومتیتی، آلبا، بوسکتس، دی یونگ، پدری، دمبله، گریزمان و مسی.

سویا نیز با این ترکیب وارد زمین شده است : بونو، الیکس ویدال، کنده، دیگو کارلوس، اسکودرو، فرناندو، جردن، راکیتیچ، سوسو، پاپو گومز و النصیری.

لیونل مسی مهاجم آرژانتینی امشب می خواهد بدرخشد و کاری کند تا تیمش به فینال نزدیک شود. با توجه به این که شب گذشته صعود رونالدو و یووه به فینال جام حذفی ایتالیا قطعی شد، لئو نیز نمی خواهد از رقیب دیرینه جا بماند و می خواهد هر طور که شده حضور خود در فینال را نهایی کند. جونیور فیرپو به شکل غیرمنتظره ای در پست دفاع راست قرار گرفته است در حالی که دمبله ، گریزمان و پدری نیز در ترکیب قرار می گیرند. از طرفی پاپو گومز هافبک آرژانتینی که در زمستان از آتالانتا به سویا پیوست هم در ترکیب قرار گرفت. راکیتیچ از سویی در میانه زمین می خواهد کار را به تیم سابقش سخت کند. النصیری که فصل درخشانی داشته و آقای گل لیگ اسپانیا است هم قطعا حریف سرسختی برای بارسلونا خواهد بود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اضافه شدن ۳۰ هزار حامی به جمع حامیان ایتام کرمانشاه/ پویش«ایران مهربان» ادامه دارد