به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، فضل الله شیری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با بیان اینکه پاوه تنها شهرستان نارنجی استان کرمانشاه است، گفت : بر اساس دستورالعمل‌های موجود ورود خودرو‌های با پلاک غیربومی به شهرستان پاوه و خروج خودرو‌های این شهرستان ممنوع است. او با اشاره به محدودیت‌های […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، فضل الله شیری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با بیان اینکه پاوه تنها شهرستان نارنجی استان کرمانشاه است، گفت : بر اساس دستورالعمل‌های موجود ورود خودرو‌های با پلاک غیربومی به شهرستان پاوه و خروج خودرو‌های این شهرستان ممنوع است.

او با اشاره به محدودیت‌های درون شهری گفت : ممنوعیت تردد شبانه از ساعت ۲۱ لغایت ۴ صبح در تمامی شهر‌های استان کرمانشاه همچنان در حال اجرا بوده و خودرو‌های متخلف ۲۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه افزود: جریمه خودرو‌های متخلف در ممنوعیت تردد شبانه توسط دوربین‌های نصب شده و نیرو‌های انسانی مستقر در این بازه زمانی ثبت و سپس اعمال خواهد شد، لذا فرار از قانون برای متخلفین امکان پذیر نیست .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
فرار دورتموند از شکست با جادوی ارلینگ هالند (عکس)