به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، ایرج صفایی مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه گفت : به مناسبت دهه فجر اولین روستابازار در استان کرمانشاه با ۲۶ غرفه افتتاح شد. او مساحت این روستا بازار را۷۰۰ مترمربع اعلام کرد و گفت : طرح روستا بازار در این شهرستان با هدف عرضه مستقیم محصولات […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، ایرج صفایی مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه گفت : به مناسبت دهه فجر اولین روستابازار در استان کرمانشاه با ۲۶ غرفه افتتاح شد.

او مساحت این روستا بازار را۷۰۰ مترمربع اعلام کرد و گفت : طرح روستا بازار در این شهرستان با هدف عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و تنظیم بازار بدون واسطه با عنوان از مزرعه تا سفره راه اندازی شده است.

مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه ادامه داد: محصولات ارائه شده در این روستابازار شامل محصولات لبنی، میوه و تره بار، برنج و کلیه محصولاتی است که توسط روستاییان منطقه تولید شده است.

مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه به اشتغال زایی این طرح هم اشاره کرد و افزود: ۲۶ نفر به صورت مستقیم و ۵۰ نفر نیز به صورت غیر مستقیم در این بازارچه مشغول به فعالیت می‌شوند.

صفایی گفت: طرح روستا بازار در سایر شهرستان‌های استان با هماهنگی و حمایت مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های روستایی استان مورد بررسی قرار گرفته و مقرر شده حداقل یک روستا بازار در سطح هر شهرستان احداث شود .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هر 6 دقیقه، یک بستری!