مهدی طارمی در فصل ۲۱-۲۰۲۰ دو تقابل برابر براگا داشته که در هر دو مسابقه با این تیم خوش درخشیده و توانسته در یک حضور تعویضی پنالتی بگیرد و در دومین بازی هم گلزنی کند.   ستاره ایرانی پورتو سه شب قبل در هفته هجدهم لیگ برتر پرتغال ۸۴ دقیقه مقابل براگا بازی کرد و […]

مهدی طارمی در فصل ۲۱-۲۰۲۰ دو تقابل برابر براگا داشته که در هر دو مسابقه با این تیم خوش درخشیده و توانسته در یک حضور تعویضی پنالتی بگیرد و در دومین بازی هم گلزنی کند.

 

ستاره ایرانی پورتو سه شب قبل در هفته هجدهم لیگ برتر پرتغال ۸۴ دقیقه مقابل براگا بازی کرد و توانست در دقیقه ۵۴ هم دروازه این تیم را باز کند؛ گلی که البته با برتری تیمش همراه نشد و یک امتیاز برای آنها به همراه داشت.

به گزارش فرتاک نیوز، تیم فوتبال پورتو از ساعت ۲۳:۴۵ امشب در چارچوب دیدارهای دور رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال در ورزشگاه مونیسیپال به مصاف براگا می‌رود که امیدوار است در این بازی خارج از خانه به پیروزی برسد.

پورتو در هفته اول لیگ برتر پرتغال به برتری ۳ بر یک مقابل براگا دست یافت، اما سه شب قبل در زمین این تیم و در حالی که با نتیجه ۲ بر صفر از حریف خود پیش بود، در دقایق ۸۷ و ۴+۹۰ دو گل دریافت کرد و به تساوی رضایت داد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آغاز کار تزریق واکسن کرونا برای ۹۰ نفر از پاکبانانشاغل