مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی سه خبر برای بیمه‌شدگان اعلام کرد که هدف آن کاهش هزینه درمانی بیماران زیر چتر بیمه این سازمان است. خبر نخست: درمان رایگان ساکنان برخی شهرها در تمامی شهرهای فاقد بیمارستان تأمین اجتماعی ارائه خدمات درمانی به بیمه‌شدگان این سازمان در بیمارستان‌های دولتی رایگان خواهد بود. مصطفی سالاری اظهار داشت: یکی […]

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی سه خبر برای بیمه‌شدگان اعلام کرد که هدف آن کاهش هزینه درمانی بیماران زیر چتر بیمه این سازمان است.

خبر نخست: درمان رایگان ساکنان برخی شهرها

در تمامی شهرهای فاقد بیمارستان تأمین اجتماعی ارائه خدمات درمانی به بیمه‌شدگان این سازمان در بیمارستان‌های دولتی رایگان خواهد بود.

مصطفی سالاری اظهار داشت: یکی از تصمیم‌های قطعی ما در حوزه درمان این است که در هر شهرستانی که بیمارستان نداریم، درمان بیماران در بیمارستان‌های دولتی رایگان باشد

خبر دوم: رایگان شدن درمان ۶۵ سال به بالا

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تصمیم دیگر این سازمان را برای افراد بالای ۶۵ سال عنوان و اظهار کرد: در شهرهایی که بیمارستان داریم، برای افراد بالای ۶۵ سال در بیمارستان‌های دولتی رایگان خواهد بود. وی اضافه کرد: این کارها هزینه‌های درمان مردم را به‌طورجدی کاهش می‌دهد.

خبر سوم: پوشش کامل پروتزها و لوازم جراحی

خبر سوم مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی درباره برخی ملزومات درمانی و هزینه‌های بیماری مزمن و صعب‌العلاج بود.او گفت: پروتزها و لوازم جراحی در بیمارستان‌های دولتی با هر کیفیت و قیمتی که مصرف شود، به‌طور کامل پرداخت می‌شود. درباره درمانگاه‌ها نیز کار مشابهی در حال انجام است اما هنوز قطعی نشده است.همچنین برای بیماران مزمن و صعب‌العلاج با تشکیل پرونده در تأمین اجتماعی هزینه داروها کامل پرداخت می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آخرین وضعیت تولید داروی کرونا در کرمانشاه