دایوت اوپامکانو و ارلینگ هالند دوستاره جذاب نقل و انتقالات محسوب می‌شوند که بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی به دنبال جذب آنها هستند که یکی از آنها تیم لندنی چلسی است. به طور قطع در تابستان صحبت‌های زیادی در رابطه با این دو بازیکن به گوش خواهد رسید اما سرمربی آلمانی چلسی ترجیح داده که […]

دایوت اوپامکانو و ارلینگ هالند دوستاره جذاب نقل و انتقالات محسوب می‌شوند که بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی به دنبال جذب آنها هستند که یکی از آنها تیم لندنی چلسی است. به طور قطع در تابستان صحبت‌های زیادی در رابطه با این دو بازیکن به گوش خواهد رسید اما سرمربی آلمانی چلسی ترجیح داده که فعلاً در این باره چیزی نگوید.

80

توماس توخل در واکنش به شایعاتی که پیرامون علاقه باشگاه چلسی به جذب اوپامکانو و هالند مطرح می شود واکنش جالبی نشان داده و گفت: ” من می توانم درک کنم که پرسیدن این سوال و صحبت درباره آن برای هواداران اتفاقات جذابی باشد. من خودم همیشه یک طرفدار هستم و از شنیدن این مسائل جذاب استقبال می کنم.”

توخل در ادامه گفت: ” اما اکنون در ماه فوریه هستیم و راه زیادی تا پایان فصل باقی مانده است. اگر شما من را بشناسید می دانید که در مورد بازیکنانی که تحت قرارداد دیگر تیم ها هستند صحبت نمی‌کنم. این نوعی از احترام است که من به آن عمل می کنم. همه چیزهای دیگر پشت درهای بسته و پنهانی انجام می شود. متاسفم.”

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرمانشاه در چند سال آینده به قطب اول صنعت حوزه نفت، گاز وپتروشیمی تبدیل می‌شود