عباس سروری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: براساس نظر ستاد استانی مقابله با کرونا، اعلام دانشگاه علوم پزشکی و تأیید نماینده ولی‌فقیه در استان، نماز جمعه این هفته در استان کرمانشاه با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه نماز […]

عباس سروری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: براساس نظر ستاد استانی مقابله با کرونا، اعلام دانشگاه علوم پزشکی و تأیید نماینده ولی‌فقیه در استان، نماز جمعه این هفته در استان کرمانشاه با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه نماز جمعه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و به امامت ‌آیت‌الله‌ مصطفی علما نماینده‌ ولی فقیه در استان برگزار می‌شود‌ گفت: مردم مومن کرمانشاه می‌توانند با رعایت موارد بهداشتی آیین عبادی نماز جمعه را به‌جای آورند.

وی افزود: تا از میان رفتن کامل کرونا مردم قبل از ورود به مصلی نماز جمعه وضو بگیرند، از ماسک و دستکش استفاده کنند، مهر و سجاده شخصی داشته باشند  و به شدت مراقب سلامت خود باشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: تمام تلاش و جدیت ما بر این است که بتوانیم از فیض و معنویات نماز جمعه بهره‌مند شده و از آثار و برکات آن در زندگی خود برخوردار شویم.

انتهای پیام/۸۳۳/ش

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خلاصه بازی استقلال تهران 1 - الشرطه عراق 0 + فیلم