فرزاد الماسی پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کرونایی شهرستان کنگاور اظهار کرد: هم اکنون هشت نفر در مراکز درمانی این شهرستان در رابطه با بیماری کرونا بستری بوده که تاکنون ۲ نفر از آن‌ها پی سی آر مثبت داشته‌اند. وی افزود: از هفتم بهمن ماه تاکنون […]

فرزاد الماسی پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت کرونایی شهرستان کنگاور اظهار کرد: هم اکنون هشت نفر در مراکز درمانی این شهرستان در رابطه با بیماری کرونا بستری بوده که تاکنون ۲ نفر از آن‌ها پی سی آر مثبت داشته‌اند.

وی افزود: از هفتم بهمن ماه تاکنون تنها یک نفر بر اثر ابتلاء قطعی به کرونا در شهرستان کنگاور فوت شده است.

فرماندار شهرستان کنگاور تصریح کرد: در گذشته شرایط کرونایی شهرستان از نظر رنگ بندی آبی بوده که به دلیل عادی انگاری و سهل انگاری در رابطه با این بیماری وضعیت شهرستان کنگاور به زرد تبدیل شد.

الماسی با بیان اینکه هم اکنون تعداد پی سی آر مثبت در شهرستان کنگاور نسبت به ۲ هفته گذشته کاهش قابل توجهی داشته است، گفت: ۲ هفته گذشته تعداد پی سی آر مثبت که نشاندهنده ابتلاء به کرونا است حدود ۱۲ نفر بوده که هم اکنون کاهش قابل توجهی داشته است.

وی ادامه داد: در صورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی امکان تبدیل وضعیت شهرستان کنگاور از حالت زرد به آبی ممکن است.

در صورت افزایش مبتلایان به کرونا اصناف تعطیل می‌شوند

فرماندار شهرستان کنگاور با اشاره به نزدیکی عید نوروز و افزایش فعالیت اصناف بیان کرد: در صورت افزایش آمار مبتلایان به کرونا به دلیل اهمیت بالای سلامت جامعه حتی با وجود اعمال فشار اقتصادی بر مردم، اصناف بر اساس گروه‌بندی‌های موجود تعطیل خواهند شد.

وی افزود: در ابتدای شروع و اوج همه‌گیری ویروس کرونا در جامعه با تعطیلی اصناف فشار اقتصادی و در نتیجه معیشتی زیادی بر مردم وارد شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
درخشش عضو کانون کرمانشاه در جشنواره ملی نقاشی آب

الماسی با اشاره به اعمال محدودیت‌های تردد شبانه در شهرستان‌های زرد گفت: محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۱ الی ۴ صبح به دلیل زرد بودن وضعیت کرونایی شهرستان کنگاور به صورت کامل در شهر انجام شده ولی در این راستا هیچ گونه محدودیت تردد روزانه و یا تردد برون شهری اعمال نمی‌شود.