به نقل از رسانه رسمی باشگاه زوریا لوهانسک اوکراین، شهاب زاهدی گفت: پس از آمدنم به فوتبال اوکراین فهمیدم که زوریا یکی از بهترین تیم‌هاست و خیلی دوست داشتم تا در چنین تیم بزرگی بازی کنم. خیلی خوشحالم که می‌توانم در زوریا با برخورداری از بازیکنان و کادر فنی خوبی بازی کنم. هماهنگی من با […]

به نقل از رسانه رسمی باشگاه زوریا لوهانسک اوکراین، شهاب زاهدی گفت: پس از آمدنم به فوتبال اوکراین فهمیدم که زوریا یکی از بهترین تیم‌هاست و خیلی دوست داشتم تا در چنین تیم بزرگی بازی کنم. خیلی خوشحالم که می‌توانم در زوریا با برخورداری از بازیکنان و کادر فنی خوبی بازی کنم. هماهنگی من با تیم زوریا خیلی زود رخ خواهد داد و همه توانمندی خود را در لیگ برتر اوکراین به کار خواهم گرفت.

شهاب زاهدی که پس از درخشش در المپیک دونتسک با قراردادی ۴ ساله به زوریا لوهانسک پیوست در ادامه اظهار داشت: می‌خواهم با تیم زوریا به جام‌های قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی اوکراین دست یایم. برای من هیچ چیز غیر ممکنی وجود ندارد.

مهاجم جدید زوریا لوهانسک در مورد نحوه برخورد اعضای این تیم در نخستین جلسه تمرینی گفت: هرچند دوستانی در زوریا داشتم اما به گرمی از من استقبال کردند. این موضوع برای من خیلی خوشایند بود. نخستین بازی‌مان هم برابر دسنا خواهد بود که تیم خوبی است. ما برای کسب پیروزی به میدان می‌رویم.

تیم زوریا لوهانسک با یک بازی کمتر نسبت به سایر حریفانش رتبه چهارم جدول لیگ برتر اوکراین را در اختیار دارد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تولید سالانه ۲۷هزار تن شیر و فراورده های لبنی توسط عشایرکرمانشاه