پلیس روسیه در خصوص این پرونده هولناک عنوان کرد که یک زن که طی هفت سال ۱۱ بار  ازدواج  کرده بود هر شوهرش را بعد از ازدواج به قتل رساند. این ماجرا زمانی لو رفت که با ناپدید شدن ناگهانی مردان بیچاره پلیس تحقیقات خود را آغاز کرد و پی برد که متهم با همدستی […]

پلیس روسیه در خصوص این پرونده هولناک عنوان کرد که یک زن که طی هفت سال ۱۱ بار  ازدواج  کرده بود هر شوهرش را بعد از ازدواج به قتل رساند.

این ماجرا زمانی لو رفت که با ناپدید شدن ناگهانی مردان بیچاره پلیس تحقیقات خود را آغاز کرد و پی برد که متهم با همدستی دو دخترش و زن همسایه با مردان پولدار و پیر که صاحب املاک و زمین بودند ازدواج کرده و پس از این که ثروتشان را تصاحب کرد آن ها را یا زنده به گور کرده و یا پس از  قتل  دفن کرده است.

بر اساس گفته های پلیس روسیه ، این زن تمامی ازدواج‌های خود را در یک شهر به انجام رساند و توانست از راه تصاحب دارایی‌های شوهرانش بیش از ۲۱میلیون و ۷۰۰هزار روبل ثروت به دست آورد.

 

گفتنی است که متهم پس از دستگیری در بازجویی‌های خود اعتراف کرد با همکاری ۲دخترش و یک زن دیگر مردان مسن و تنها را شناسایی و بعد از ازدواج با آن ها آنان را مجبور به امضای انتقال دارایی‌هایشان به خود می‌کرد و سپس شوهران را به کمک ۲ دختر و زنه همسایه می‌کشت و املاک‌شان را به فروش می‌رساند.

در حال حاضر رسیدگی به پرونده هولناک آغاز شده است.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ظرفیت سردخانه‌های کرمانشاه تا ۳۰۰ هزار تن افزایش خواهدیافت