سرویس کرمانشاه _ معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صمت گفت: یک واحد مرغداری در استان کرمانشاه که اقدام به عرضه خارج شبکه نموده، شناسایی و پرونده ای به ارزش ۱.۴ میلیارد ریال برای صاحب این واحد تولیدی تشکیل و به تعزیرات حکومتی معرفی شد. به گزارش کردپرس؛ مسعود بیگلری در اینباره اظهار […]

مرغدار متخلف به تعزیرات حکومتی کرمانشاه معرفی شد

سرویس کرمانشاه _ معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صمت گفت: یک واحد مرغداری در استان کرمانشاه که اقدام به عرضه خارج شبکه نموده، شناسایی و پرونده ای به ارزش ۱.۴ میلیارد ریال برای صاحب این واحد تولیدی تشکیل و به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

به گزارش کردپرس؛ مسعود بیگلری در اینباره اظهار داشت: باتوجه به این‌که بیشترین عامل تعیین‌کننده گوشت مرغ را نهاده‌های دامی تعیین می‌کنند و این نهاده دامی از طریق اختصاص ارز ۴۲۰۰ تومانی وارد کشور می شود حساسیت این موضوع در دستور کار اکیپ بازرسی و نظارت سازمان قرارگرفته و سرکشی و بازرسی از مرغداری های استان با جدیت دنبال می شود .

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صمت در ادامه تاکید کرد: قطعاً در برخورد با اندک متخلفان صنفی که معیشت مردم را به خطر می‌اندازند و همچنین نظم بازار را به‌هم می‌زنند بدون هیچ اغماض و مماشاتی در جهت احقاق حقوق مصرف‌کنندگان برخورد خواهیم نمود.

.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف ۲۵ تن خوراک دام و طیور قاچاق