به گزارش خبرگزاری تسنیم از   کرمانشاه  ، آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه کرمانشاه با بیان اینکه تقوا یعنی اجنتاب از کارهایی که خدا نمی‌خواهد اظهار داشت: مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان نیروی هوایی با ایشان فرمودند که در موضوع برجام حق تعیین هیچ پیش شرطی برای طرفهای غربی وجود ندارد. امام جمعه کرمانشاه […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از   کرمانشاه  ، آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های نماز جمعه کرمانشاه با بیان اینکه تقوا یعنی اجنتاب از کارهایی که خدا نمی‌خواهد اظهار داشت: مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان نیروی هوایی با ایشان فرمودند که در موضوع برجام حق تعیین هیچ پیش شرطی برای طرفهای غربی وجود ندارد.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه طرف غربی که قرارداد برجام را نقض کرده حق درخواست هیچ پیش شرطی ندارد بیان کرد: مقام معظم رهبری با قاطعیت این موضوع را فرمودند و صبحت در مورد برجام زمانی انجام می‌شود که تمام تحریمها برداشته شده و این موضوع نیز با راستی آزمایی مشخص شود.

علما با اشاره به اینکه ایران اسلامی قدرتی در خاورمیانه است تصریح کرد: آبروی آمریکا پس از حوادث اخیر و بهم ریختن نظم اجتماعی در این کشور رفته است و انقلاب اسلامی و امام راحل(ره) آمریکا را در کلام خورد کرد تا امروز که قدرت آمریکا در دنیا رو به افول است.

خطیب جمعه کرمانشاه با بیان اینکه نمی‌توان نسبت به دشمنی استکبار جهانی خوش خیالی داشت خاطرنشان کرد: آمریکا با کشورهای دوست خود نیز رفتار خصمانه دارد و آنها که متکی بر آمریکا باشند خطاکار هستند زیرا استکبار جهانی به تعبیر مقام معظم رهبری در مواقع خطر دست از پشت همه بر می‌دارد.

علما سرنوشت کشور مصر و حاکم نوکر آمریکا را جزو موارد تکیه اشتباه بر دشمن دانست و بیان کرد: کشورهایی که امنیت خود را به دست آمریکا دادند در مواقع حساس از خیانت غرب ضربه خوردند که نمونه‌های بسیاری همچون کشور مصر وجود دارد و شیخ‌های خلیج فارس باید از این سرنوشت درست بگیرند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پنجره نقل و انتقالاتی تیم رایکا‌ بابل باز شد

امام جمعه کرمانشاه با تشکر از برگزاری متفاوت راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: باید از مردم عزیزمان که با موتور، دوچرخه و خودرو و بسیاری خانوادگی بیرون آمدند و به دنیا نشان دادند که اگر کرونا باشد یک فرم دیگر از ولایت، اسلام و انقلاب حمایت می‌کنند تشکر کنم.

خطیب جمعه کرمانشاه یبان کرد: ‌شنبه ۲۳ بهمن، اول ماه رجب است که این ماه محل ذکر، استغفار، روزه، عبادت و تهذیب است.

انتهای پیام/۸۳۱/س