به گزارش فر نیوز  از کرمانشاه، ماموستا ملا عبدالرحمان مرادی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در پی اهانت و جسارت به ساحت محترم و معزز رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای پیامی صادر کرد؛   بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین والصلاه والسلام علی سیدنا محمد وآله اجمعین وبعد: توهین به […]

به گزارش فر نیوز  از کرمانشاه، ماموستا ملا عبدالرحمان مرادی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در پی اهانت و جسارت به ساحت محترم و معزز رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای پیامی صادر کرد؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین والصلاه والسلام علی سیدنا محمد وآله اجمعین وبعد:

توهین به مقام معظم رهبری یعنی توهین به انقلاب وامت اسلام

قال الله تعالی:

 

وَلَا تَکُونُواْ کَالَّتِى نَقَضَتْ غَزْلَهَا مِن بَعْدِ قُوَّهٍ أَنکَثاً تَتَّخِذُونَ أَیْمَنَکُمْ دَخَلَا بَیْنَکُمْ أَن تَکُونَ أُمَّهٌ هِىَ أَرْبَى‏ مِنْ أُمَّهٍ إِنَّمَا یَبْلُوکُمُ اللَّهُ بِهِ وَلَیُبَیِّنَنَّ لَکُمْ یَوْمَ الْقِیَمَهِ مَا کُنتُمْ فِیهِ تَخْتَلِفُونَ

و مانند آن زن نباشید که بافته‏ خویش را پس از محکم بافتن، رشته رشته مى‏ کرد، (بدینگونه که شما) سوگندهاى خود را دستاویز (فریب و خیانت) میان خودتان مى ‏گیرید به خیال آنکه گروهى از گروه دیگرى بیشتر است، (به خاطر تعداد یا منافع گروهى، ایمانى که با گروه ضعیف بسته‏ اید بشکنید) جز این نیست که خداوند شما را با آن سوگندها، آزمایش مى‏ کند و حتماً آنچه را که در آن اختلاف مى‏ کردید در قیامت برایتان روشن خواهد ساخت.

در پی اهانت و جسارت به ساحت محترم و معزز رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای بیان می داریم :

 کار این فرد هتاک به زن بی خردی که در نیمی از روز پنبه و پشم را می بافت و در نیم دیگر بافته خود را وا می تابید شبیه است زیرا:

۱_پناه بردن به استکبار و نظام سلطه ،

۲_دفاع از فتنه گران و آشوبگران که مصداق آیه والفتنه اشد من القتل است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نگاهی به فعالیت‌های بزرگترین گروه جهادی تخصصی دندانپزشکی درکشور

۳_حمایت از طرح دشمنان اسلام وانقلاب وآب در آسیاب دشمن ریختن کاری غیر قابل جبران وبخشش است ونقص عهد اسلام تلقی می شود.

انقلاب اسلامی از بدو پیروزی تا به امروز شاهد بسیاری از این خیانات وجنایات دشمنان قسم خورده ودوستان فریب خورده بوده است .

اما آنچه این بار دل هر انسان مؤمن ومتعهدی را به درد آورد ،این است که این بار  نوک پیکان را به طرف شخص اول انقلاب یعنی رهبر عظیم الشان انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی  گرفته اند.

وبا عرض تاسف تیر این کمان زهراگین رابدست یک روحانی فریب خورده  دادند !!.

رهبریت بی بدیل مقام معظم رهبری در عالم اسلامی  وعزت واقتدار وصلابت انقلاب در سه ده از  زعامت ایشان از کسی پوشیده نیست ولذا دشمنان با این ترفندها ی کهنه قصد تخریب این شخصیت والا را دارند .

تاثیر بیانات رهبر در تغییر معادلات جهانی واقتدار ایشان  سبب  ایجاداین نوع   ترفتدها شده است اما خداوند می فرماید :قل موتوا بغیظکم .

وباید دانست کما اینکه خود سران فتنه ونظام سلطه بعدازشکست های پیاپی در عملیات های هدفدار برعلیه ملت ایران اذعان داشته اند :آنچه نقشه وبرنامه وآشوب وهزینه های گزاف ، ما طرح می کنیم  با یک سخنرانی ایشان خنثی می شود !!.

باید بدانیم کار دشمن دلهره افکندن بوده وخواهد بود وکار ما جهاد واستقامت لذا:

 

رهبرمعظم انقلاب خط قرمز ملت ما وامت اسلامی هست وخواهد بود ،لذا این بار بازی بسیار خطرناکی را شروع کرده اند که سبب نابودی خودشان خواهد شد .

مقام معظم رهبری با وجود سوابق بسیار درخشان خویش قبل وبعداز انقلاب صلاحیت واستحقاق این را پیدا کردند که تنها گزینه مناسب جانشینی حضرت امام ورهبریت ملت ایران باشند از آنجایی که امام راحل در مورد ایشان فرمودند:برادری آشنا به مسایل فقهی ،چون خورشید روشنی می بخشد من آقای خامنه ای را بزرگ کردم وایشان سرمایه انقلاب هستند وبابودن آقای خامنه ای شما خلاء رهبری ندارید .

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خبر خوب برای جاماندگان یارانه‌ های نقدی

توهین به مقام معظم رهبری در اصل توهین به امام راحل ومکتب انقلابی واسلامی بوده وباعث زیر سوال بردن زحمات مجاهدان ،علما وخون پاک هزاران شهید گلگون کف است .

 

حمایت از طراحان فتنه و آنان را شهید خواندن و ایجاد اختلاف وتهمت به مراجع عظام عراق و ایران جز اینکه حربه روبه صفتان استعماری باشد ، چیز دیگری نیست.

در این برهه حساس در انقلاب که دشمنان سرداران مقاومت و مجاهدان عرصه علم و جهاد را شهید می کنند و با تحریم های ظالمانه ملت ایران را تحت فشار قرار دادن، پشت نمودن به رهبر  وانقلاب و پشتیبانی از فتنه انگیزان را چطور توجیه می کنید؟

اهل سنت استان کرمانشاه و مردم غیور  استان این توهین را بشدت محکوم نموده و انزجار خود را از این اقدامات وقیحانه و هدفمند بیان می دارد و همیشه با بیان وفا داری، پشت رهبر خویش بوده و حافظ انقلاب و اسلام خواهند بود.

 

عبدالرحمن مرادی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه