فردا آخرین هفته از نیم فصل اول لیگ بیستم برگزار می‌شود و در حساس ترین بازی، تیم های استقلال و سپاهان به مصاف هم می‌روند. این دو تیم صدرنشینان لیگ برتر ایران با ۲۶ و ۲۵ امتیاز هستند و تقابلشان برای دیگر تیم ها از جمله پرسپولیس نیز اهمیت زیادی دارد و نتیجه آن ممکن […]

فردا آخرین هفته از نیم فصل اول لیگ بیستم برگزار می‌شود و در حساس ترین بازی، تیم های استقلال و سپاهان به مصاف هم می‌روند. این دو تیم صدرنشینان لیگ برتر ایران با ۲۶ و ۲۵ امتیاز هستند و تقابلشان برای دیگر تیم ها از جمله پرسپولیس نیز اهمیت زیادی دارد و نتیجه آن ممکن است تا حد زیادی قهرمان نیم فصل را تعیین کند.

نتیجه ایده آل برای یحیی گل محمدی این است که بازی نقش جهان با تساوی خاتمه یابد تا پرسپولیس با دو بازی کمتر، تنها سه امتیاز با استقلال فاصله داشته باشد. در این صورت قرمزها با برد سه گله مقابل پیکان در خانه برای اولین بار در لیگ بیستم به صدر جدول می‌رسند و حتی با باخت ۱-۰ برابر گل گهر هم قهرمان نیم فصل می‌شوند.

نکته جالب این است که شاید بسیاری از هواداران پرسپولیس تصور قهرمانی نیم فصل نداشتند اما لغزش رقبا در کنار نتایج درخشان پرسپولیس مقابل ماشین سازی، تراکتور و مس رفسنجان سبب شد تا این تیم فرصتی بسیار خوب برای رسیدن به استاندارد قهرمانی (۳۰ امتیاز) در پایان نیم فصل را به دست آورد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
محور “حمیل” به “سرابله ایلام” مسدود شد