در روزهای اخیر شایعات زیادی در خصوص میزبانی کشورهای حوزه خلیج فارس از مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ به گوش رسیده و این در حالی است که فیفا ناامید از برگزاری عادی مسابقات، قصد دارد طرح برگزاری متمرکز بازی ها را اجرایی کند. از امارات و قطر به عنوان جدی ترین گزینه های میزبانی […]

در روزهای اخیر شایعات زیادی در خصوص میزبانی کشورهای حوزه خلیج فارس از مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ به گوش رسیده و این در حالی است که فیفا ناامید از برگزاری عادی مسابقات، قصد دارد طرح برگزاری متمرکز بازی ها را اجرایی کند.

از امارات و قطر به عنوان جدی ترین گزینه های میزبانی نام برده می‌شود اما حالا بحرین نیز خود را به این جمع رسانده و البته طبیعی است که شانس زیادی برای گرفتن میزبانی نداشته باشد اما احتمال برتری رقیب ایران در این شبه مناقصه، نگرانی های زیادی را در فضای فوتبال ایران ایجاد کرده است.

امیرمهدی علوی مسئول روابط عمومی فدراسیون فوتبال ایران در این خصوص می‌گوید:

فدراسیون تمام ظرفیت‌های موجود را برای میزبانی در سه مسابقه سرنوشت ساز که دو تای آن خیلی مهم است (عراق و بحرین) را مورد توجه قرار داده است. نامه نگاری زیادی از سوی دبیر کل و روابط بین الملل فدراسیون فوتبال صورت گرفته است. تا این لحظه هرچه شما می‌شنوید ما هم در رسانه‌های عربی می‌خوانیم. ولی چیزی به صورت رسمی هنوز به اطلاع فدراسیون فوتبال نرسیده است.

تیم ملی ایران چهار بازی با هنگ کنگ کامبوج، بحرین و عراق خواهد داشت که باتوجه به دو شکست مقابل دو حریف آخر، تقابل با این تیم ها حساسیت بسیار زیادی پیدا کرده است.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مخالفتی با افزایش کرایه تاکسی در کرمانشاه نشده است