تیم فوتبال الدحیل پس از کسب عنوان پنجمی در رقابت های جام جهانی باشگاه ها، روز یکشنبه و در چارچوب هفته شانزدهم رقابت های لیگ ستارگان قطر، به مصاف الریان می رود. علی کریمی بازیکن ایرانی الدحیل در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حضور پیدا کرد. کریمی که اکنون به یکی از مهره های […]

تیم فوتبال الدحیل پس از کسب عنوان پنجمی در رقابت های جام جهانی باشگاه ها، روز یکشنبه و در چارچوب هفته شانزدهم رقابت های لیگ ستارگان قطر، به مصاف الریان می رود. علی کریمی بازیکن ایرانی الدحیل در کنفرانس خبری پیش از این دیدار حضور پیدا کرد.

کریمی که اکنون به یکی از مهره های اصلی تیم صبری لاموشی تبدیل شده است، با ابراز اطمینان از توانایی الدحیل برای غلبه بر الریان، در این کنفرانس خبری گفت:

ما طی حضور در جام جهانی باشگاه ها، دو مسابقه مقابل دو تیم بزرگ به پایان رساندیم که در این دیدارها توانستیم به خوبی عمل کنیم. ما در مسابقه اول شکست خوردیم و در مسابقه دوم موفق شدیم به پیروزی برسیم و اکنون در حال آماده سازی هستیم برای اینکه لیگ دوباره به نتیجه مثبتی برسد که باعث شود موقعیت خود را در رده بندی حفظ کنیم.

کریمی ادامه داد:

یکشنبه با یکی از مهمترین و بزرگترین تیمهای قطر روبرو خواهیم شد. تیم الریان با عملکرد خوب و برجسته ای که داشته است، ما را ملزم خواهد کرد که با بالاترین سطح توانمان در این دیدار ظاهر شویم و به نتیجه خوبی برسیم. در هفته های آینده، شاهد برگزاری مسابقات به صورت فشرده ای خواهیم بود اما من به همه اطمینان می دهم که تیم الدحیل برای رسیدن به پیروزی در تمام مسابقات وارد ورزشگاه ها خواهد شد.

بازیکن ایرانی الدحیل گفت:

به طور کلی بازیکنانی که در تیم حضور دارند در تیم های ملی بازی می کنند و آنها تجربه لازم برای رقابت هایی مانند جام جهانی باشگاه ها را دارند اما صادقانه بگویم در دیدار ما مقابل الاهلی، سطح فنی تیم مصری متفاوت بود اما وقتی با اولسان هیوندای قهرمان آسیا روبرو شدیم، موفق شدیم آنها را شکست دهیم. در دیدار با الاهلی بخصوص در نیمه اول در حد و اندازه های خودمان ظاهر نشدیم، اما در نیمه دوم موفق شدیم مالکیت توپ را بدست آوریم. حتی به کسب نتیجه تساوی نیز نزدیک شدیم اما مطمئناً چنین مسابقاتی تجربه ما را افزایش می دهد و اگر با تیمی با کیفیت الاهلی دیدار دوستانه برگزار کرده بودیم، می توانستیم بهتر ظاهر شویم.

کریمی در مورد تقابل با شجاع خلیل زاده بازیکن ایرانی الریان نیز گفت:

شجاع همکار و دوست من است اما اکنون او با تیم دیگری است و رقابت خوبی بین من و او در درون زمین برگزار خواهد شد.

کریمی در پایان سخنان خود گفت:

ما از اختلاف امتیازمان با السد آگاهیم اما سخت تلاش خواهیم کرد تا این اختلاف را کاهش دهیم و در ادامه مسابقاتی که در پیش روی ماست، پیروز شویم. اما تورنمنت های دیگری نیز در انتظار ما هستند که باید برای آنها کاملاً آماده باشیم، مانند جام پرنس کاپ، جام قطر و در نهایت لیگ قهرمانان آسیا.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
استقلالی ها قبل از بازی با ماشین سازی شارژ مالی شدند