به گزارش  فر نیوز  از کرمانشاه،  دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه در پی اظهار نظراتی موهوم و اهانت آمیز به ساحت مبارک ولی امر مسلمین و رهبر معظم انقلاب مدظله العالی و مقام شامخ شهید و شهادت بیانیه ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است؛ بسمه تعالی قال علی […]

به گزارش  فر نیوز  از کرمانشاه،  دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه در پی اظهار نظراتی موهوم و اهانت آمیز به ساحت مبارک ولی امر مسلمین و رهبر معظم انقلاب مدظله العالی و مقام شامخ شهید و شهادت بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است؛

بسمه تعالی

قال علی علیه السلام رُبَّ عالِمٍ قَد قتَلهُ جَهلُهُ وعِلْمُهُ مَعَهُ لایَنْفَعُهُ

در پی اجرای حکم قضائی یکی از عوامل فساد وناامنی وهمچنین دست نشانده ی سرویسهای جاسوسی دشمنان انقلاب شاهد اظهار نظراتی موهوم و اهانت آمیز به ساحت مبارک ولی امر مسلمین ورهبر معظم انقلاب مدظله العالی ومقام شامخ شهید وشهادت بودیم

در این بین شخصی که سالها خود را استاد اخلاق، شاگرد حضرت امام و مرید رهبری می‌دانست با دشمنان داخلی وخارجی هم نوا شده و اعدام این جرثومه فساد ومهره ی جریان برانداز نظام مقدس را محکوم مینماید.

وی با بی بصیرتی تمام و انحراف  باعث شد،  تا رسانه های ضدانقلاب ودشمنان اسلام از وی تعریف وتمجید کنند که این خود مایه تاسف است کسی که استاد اخلاق و فقاهت باشد ولی در زمین دشمنان قسم خورده نظام اسلامی که حاصل خون ده هاهزار شهیداست باشد، ودل دشمنان را شاد و دوستداران ولایت را متاثر نماید برای این به اصطلاح عالم جاهل باید گریست .

جناب آقای شیخ محمود امجد، هزاران افسوس که با منافقین و سلطنت طلبان وجبهه ی استکبار هم نوا شده‌اید و از شخصی که فسادش برای همه اثبات شده است شما دفاع می‌کنید و خود را درمقابل مقام معظم رهبری قرار می دهید.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
از بیماری “هزارچهره” چه می‌دانید؟

رهبری که در سه دهه گذشته عزت و صلابت اسلام وانقلاب را درمقابل توطئه ها وترفندهای دشمنان صیانت وبه اوج اقتدار رسانده است.

 رهبری که تاثیر کلامش در تغییر معادلات جهانی بر هیچ کس پوشیده نیست ویک سخنرانی ایشان بسیاری از نقشه های شوم ودسیسه های استکبار،صهیونیسم را خنثی می کند.

همه دشمنان ونابخردان بدانند مقام معظم رهبری خط قرمز ملت شریف وامت اسلامی بوده وخواهد بود.

آقای امجدشما با این موضع گیری و رفتارتان واقعیت وخبث درون خودرا آشکار به خون تمامی شهداء که آرمانی ولاتر از پشتیبانی ولایت نداشتند خیانت کردید.

دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه  ضمن محکوم کردن اینگونه سخنان سخیف و عوام فریبانه که از حنجره‌ فریب خوردگان نادان بیرون می‌آید اعلام می‌کنیم اهل سنت استان کرمانشاه همچون چهار دهه  گذشته برای دفاع از ارزشها در میدان بوده و خواهیم بود و از دستگاه محترم قضائی می خواهیم عاجلاً با اقدامات قانونی به وظیفه تاریخی خود در این مقطع حساس عمل نمایند.

دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه