وحید ناصری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: مسابقات تکواندو قهرمانی هانمادانگ به‌صورت آزاد در بخش آقایان با حضور ۷۴ ورزشکار از استان‌های مختلف کشور و در چهار رده خردسالان، نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان به میزبانی کرمانشاه برگزار شد. وی افزود: این رقابت‌ها در پنج بخش رکوردی با رعایت تمهیدات و […]

وحید ناصری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: مسابقات تکواندو قهرمانی هانمادانگ به‌صورت آزاد در بخش آقایان با حضور ۷۴ ورزشکار از استان‌های مختلف کشور و در چهار رده خردسالان، نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان به میزبانی کرمانشاه برگزار شد.

وی افزود: این رقابت‌ها در پنج بخش رکوردی با رعایت تمهیدات و موازین بهداشتی به‌صورت یک روزه برگزار شد.

دبیر هیأت تکواندو استان کرمانشاه در خصوص رشته هانمادانگ، گفت: هانمادانگ بخشی از رشته تکواندو است که شامل حرکات نمایشی نظیر شکستن اجسام، حرکات پرشی، حرکات چرخشی و رکوردی است.

وی ادامه داد: هانمادانگ رشته‌ای است که بصورت تک نفره انجام می‌شود و مجموعه‌ای از زیبایی‌ها و ظرافت‌های رشته ورزشی تکواندو است که نیازمند دقت فراوان و توانایی فنی ورزشکار است.

ناصری در رابطه به شرایط برگزاری مسابقات با توجه به شرایط کرونایی، گفت: مسابقات با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و بدون حضور والدین ورزشکاران و زدن ماسک توسط شرکت کنندگان و رعایت زمان‌بندی مسابقات برای هر رده سنی برگزار شد.

وی با اعلام برترین‌های این مسابقات، ادامه داد: نفرات برتر مسابقات آزاد قهرمانی هانمادانگ استان کرمانشاه در بخش جوانان و بزرگسالان، در رده سنی نونهالان و همچنین در رده سنی خردسالان مشخص شدند.

به گفته ناصری در بخش جوانان و بزرگسالان، ابوالفضل فخری، امیرحسام جانجانی و علی‌رضا حیدری در رشته یوپ‌چاگی؛ میرعلی براری، ابوالفضل فخری و هژیر امین‌پور در رشته موم دولیو چاگی؛ معین رضایی، ابوالفضل فخری و علی‌رضا حیدری در رشته تیویوپ چاگی و امیر حسام جانجانی، ابوالفضل فخری، امیرعلی براری در رشته دولیو چاگی؛ سامان حسینی، علیرضا حیدری و محمدرضا فتاح‌نیا در رشته چند جهت سامان حسینی، علیرضا حیدری و ابوالفضل فخری در رشته تیو نوپی آپ چاگی به عنوان برترین معرفی شدند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دومین شهر دریایی متحرک سپاه در راه است؟+عکس

وی ادامه داد: عرفان حسن‌زاده، علی خانی و آرین شیخ‌مرادی در رشته یوپ‌چاگی؛ محمد عزیزی بی‌ابری، سیروان مهدی‌خانی و دانیال فایض‌زاده در رشته موم دولیو چاگی، محمد جامه شورانیان، رضا خانی و کامران ویسی در رشته تیویوپ چاگی؛ شایان برزویی، آرین رستمی و محمد‌مهدی باوندپور در رشته دولیو چاگی؛ پیام کریمی، کامران ویسی و محمدمهدی باوندپور در رشته تیونوپی آپ چاگی به عنوان نفرات برتر مسابقات آزاد قهرمانی هانمادانگ استان کرمانشاه در رده سنی نونهالان معرفی شدند.

ناصری تصری کرد: رده سنی خردسالان در رشته یوپ چاگی کمیل امینی، ماهان پیری و رضا نظری؛ در رشته موم دولیو چاگی سام سعیدی، کمیل امینی و رضا صفری؛ در رشته تیویوپ چاگی سام سعیدی، رضا صفری و ماهان پیری؛ در رشته دولیو چاگی کمیل امینی، سام سعیدی و ماهان پیری و در رشته تیونوپی آپ چاگی امیرمحمد منصوری، آروین غلامی و کمیل امینی صاحب سکوی برترین‌ها شدند.

وی گفت: نفرات برتر مسابقات آزاد قهرمانی هانمادانگ استان کرمانشاه در رده سنی نوجوانان در رشته یوپ چاگی امیرحسین باوندپور، سید امیرعباس گل‌محمدی و علیرضا آپرویز؛ در رشته موم دولیو چاگی مهدی باتمانی، امیررضا حیدری‌پور، سید‌فرشید رخش‌ماه؛ در رشته تیویوپ چاگی سیدفرشید رخش‌ماه، بردیا رضایی و سجاد ناصری؛ در رشته دولیو چاگی هادی شادمهر، علیرضا آپرویز، سید امیرعباس گل‌محمدی؛ در رشته تیونوپی آپ‌چاگی سجاد ناصری، سیدفرشید رخش‌ماه و سید امیرعباس گل‌محمدی و در رشته چند جهت سجاد ناصری، بردیا رضایی و سیدفرشید رخش‌ماه برترین‌ها بودند.

انتهای پیام/پ