به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، حسین بیگلری امروز در جمع اصحاب رسانه در راستای تشدید نظارت بر بازار در ایام پایانی سال و جلوگیری از افزایش خودسرانه قیمت‌ها، اکیپ‌های بازرسی و نظارت متشکل از بازرسان سازمان تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت و … و به‌طور ویژه‌بر کشتارگاه‌ها و مرغداری‌ها نظارت می‌کنند. وی از برخورد قانونی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، حسین بیگلری امروز در جمع اصحاب رسانه در راستای تشدید نظارت بر بازار در ایام پایانی سال و جلوگیری از افزایش خودسرانه قیمت‌ها، اکیپ‌های بازرسی و نظارت متشکل از بازرسان سازمان تعزیرات حکومتی، شبکه بهداشت و … و به‌طور ویژه‌بر کشتارگاه‌ها و مرغداری‌ها نظارت می‌کنند.

وی از برخورد قانونی با هرگونه گران‌فروشی، عرضه خارج شبکه، عدم رعایت موازین بهداشتی و… خبر داد و گفت: در راستای نظارت مستمر بر بازار مرغ از مراکز تأمین، توزیع و عرضه، روز گذشته یک واحد تولیدی مرغ اقدام به گران‌فروشی کرده بود شناسایی و پرونده به ارزش ۱.۸ میلیارد ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه ادامه داد: همچنین طی بازرسی‌های مستمر توسط بازرسان پرتلاش معاونت مذکور از مراکز پخش سیگار در سطح شهر، سه پرونده قاچاق در این رابطه، با ارزش بیش از ۴۷ میلیون ریال تشکیل و جهت پیگیری و صدور احکام بایسته به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

وی افزود: سیگارهای قاچاق مکشوفه ضبط و به اموال تملیکی تحویل داده شد.

بیگلری در پایان، یادآور شد: از همراهی و مساعدت همشهریا که با ارسال گزارش‌ها و شکایات خود از طریق سامانه ۱۲۴ ستاد خبری؛ ما را در انجام وظایف‌مان را یاری می‌کنند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌‌کنیم.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش مبتلایان به کرونا انگلیسی به ۵۰ نفر