به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرمانشاه، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی عباسی کسانی اظهار داشت: کارشناسان پلیس فتا به دنبال گشت‌زنی در فضای مجازی به یک صفحه اینستاگرامی برخورد کردند که اقدام به فروش دارو و اقلام بهداشتی به‌ صورت غیرمجاز می‌کرد.  رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه افزود: با توجه به حساسیت موضوع و […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرمانشاه، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی عباسی کسانی اظهار داشت: کارشناسان پلیس فتا به دنبال گشت‌زنی در فضای مجازی به یک صفحه اینستاگرامی برخورد کردند که اقدام به فروش دارو و اقلام بهداشتی به‌ صورت غیرمجاز می‌کرد. 

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه افزود: با توجه به حساسیت موضوع و جلوگیری از فروش بیشتر داروهای غیرمجاز، کارشناسان پلیس فتا با انجام اقدامات فنی و تخصصی، گرداننده صفحه را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی وی را دستگیر کردند. 

عباسی کسانی خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد زیادی دارو و اقلام بهداشتی غیرمجاز کشف شد. 

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه افزود: در تحقیقات اولیه متهم دستگیر شده عنوان کرد به دلیل ورشکستگی و بدون هیچ‌گونه مجوز، شناخت و تجربه قبلی در زمینهٔ فروش اقلام دارویی و تنها به منظور کسب سود و درآمد اقدام به ایجاد صفحه در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای فروش اقلام داروئی و بهداشتی کرده است. 

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه گفت: با توجه به ارتباط مستقیمی که میان دارو و سلامتی افراد وجود دارد شهروندان باید مراقب بوده و از داروخانه‌ها اقدام به تهیه داروی مورد نیاز خود کنند. 

عباسی کسانی تاکید کرد: داروهـای ارائه شده در فـضای مـجازی محصولات بـی‌اصالتی است که به صورت زیرزمـینی در کشور تولید یا به صورت قاچاق از کشورهای همسایه توسـط سـودجویان وارد می‌شود. 

رئیس پلیس فتا کرمانشاه افزود: سایت این پلیس به نشانی cyberpolice.ir مرجعی کامل از اخبار، اطلاعات و آموزش‌های سایبری بوده و کاربران با مراجعه به آن می‌توانند راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کاپ امیر قطر| صعود تیم خلیل‌زاده با برتری برابر یاران منتظری

انتهای پیام/۸۳۱/ح