ایسنا/کرمانشاه مشاور فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی از اشرافیت پلیس بر رفتار مجرمان خبر داد و گفت: امروز همه حرکت و رفتار این افراد زیر نگاه تیزبین پلیس قرار دارد و اقدامات مجرمانه آنها در سریعترین زمان کشف و به سزای عملشان می رسند. سردار سرتیپ پاسدار “بهرام نوروزی” در دیدار با فرمانده و مدیران […]

ایسنا/کرمانشاه مشاور فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی از اشرافیت پلیس بر رفتار مجرمان خبر داد و گفت: امروز همه حرکت و رفتار این افراد زیر نگاه تیزبین پلیس قرار دارد و اقدامات مجرمانه آنها در سریعترین زمان کشف و به سزای عملشان می رسند.

سردار سرتیپ پاسدار “بهرام نوروزی” در دیدار با فرمانده و مدیران انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در سالهای اخیر همه توان خود را به کار گرفته تا بتواند امنیت مطلوبی را در سطح جامعه ایجاد کند.

وی با بیان اینکه امنیت جامعه و مردم خط قرمز پلیس است و هرکس از آن عبور کند با برخورد سخت و قاطعانه مواجه می شود، گفت: اشرار و مجرمان هم به خوبی این موضوع را فهمیده اند که رفتارهای آنان کنترل می شود و اگر دست از پا خطا کنند عواقب سختی درانتظارشان خواهد بود.

مشاور فرمانده ناجا تصریح کرد: ناجا برای امنیت آفرینی در جامعه با هیچ کس تعارف ندارد و هرکسی از چارچوب قانون خارج شود و بخواهد برای دیگران ایجاد مزاحمت کند، با برخورد پلیس مواجه می شود.

 نوروزی اظهار کرد: امروز هیچ سازمان و دستگاهی مانند پلیس درگیر ماموریت و عملیات برای امنیت آفرینی نیست و خوشبختانه توانسته ایم با مجموعه اقدامات انجام شده شرایط خوبی را در جامعه ایجاد و رضایت طیف وسیعی از شهروندان را جلب کنیم.

وی گفت: نیروی انتظامی به عنوان خدمتگذار مردم زمانی از کار خود راضی خواهد بود که مردم احساس امنیت و رضایت کنند که خوشبختانه با افزایش تعامل و همکاری متقابل و همچنین تلاش سایر دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی شاهد افزایش احساس امنیت در جامعه هستیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اعلام برگزیدگان بخش ویژه جشنواره شعر فجر با یکسالتاخیر

نوروزی با بیان اینکه همه ما به عنوان سرباز ولایت باید زمینه افزایش اقتدار جمهوری اسلامی را فراهم و تلاش کنیم خدمتگذار خوبی برای مردم باشیم، از تلاش های فرمانده و کارکنان انتظامی استان کرمانشاه در راستای امنیت آفرینی قدردانی کرد.

انتهای پیام