معاون نظارت و پایش محیط زیست استان از انباشت۴۰ میلیون تن نخاله ساختمانی در شهر کرمانشاه خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، آذر ولی زاده با اشاره به روند افزایشی تولید نخاله‌های ساختمانی در استان گفت: وقوع زلزله در سال‌های اخیر و تبدیل بافت‌های سنتی به مدرن از دلایل افزایش نخاله […]

معاون نظارت و پایش محیط زیست استان از انباشت۴۰ میلیون تن نخاله ساختمانی در شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، آذر ولی زاده با اشاره به روند افزایشی تولید نخاله‌های ساختمانی در استان گفت: وقوع انباشت۴۰ میلیون تن نخاله‌ی ساختمانی در شهر کرمانشاهزلزله در سال‌های اخیر و تبدیل بافت‌های سنتی به مدرن از دلایل افزایش نخاله است.

وی افزود: نخاله‌های ساختمانی در زیستگاه‌های انسانی مشکل ایجاد می‌کند و ممکن است منجر به شیوع بیماری سالک شود.

معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست استان با بیان اینکه تنها شرکت بازیافت نخاله‌های ساختمانی در کرمانشاه راکد شده، گفت: با اجرای برنامه‌های مدون می‌توان در جمع آوری نخاله‌های ساختمانی بصورت موفق عمل کرد.

ولی زاده خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۴ نقطه‌ی فعال در شهر کرمانشاه و در هر یک از شهر‌های استان نقاطی برای جمع آوری نخاله‌ها در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: اداره کل محیط زیست استان تمام تلاش خود را برای فعال سازی سایت بازیافت نخاله‌های ساختمانی کرمانشاه به کار گرفته است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرونا دیروز در کرمانشاه تلفات نگرفت