معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: همه کادر درمان استان و افراد دارای بیماری زمینه‌ای تا پایان سال واکسن کرونا را دریافت می‌کنند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، دکتر ابراهیم شکیبا در ارتباط تصویری با روسای مراکز بهداشت استان با بیان اینکه با شیبی ملایم تعداد بیماران کرونایی در استان در […]

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: همه کادر درمان استان و افراد دارای بیماری زمینه‌ای تا پایان سال واکسن کرونا را دریافت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، دکتر ابراهیم شکیبا در ارتباط تصویری با روسای مراکز بهداشت استان با بیان اینکه با واکسینه شدن کادر درمان و افراد دارای بیماری زمینه‌ای تا پایان سالشیبی ملایم تعداد بیماران کرونایی در استان در حال افزایش است، گفت: واکسیناسیون برای این موج جدید تاثیری نخواهد داشت.

وی افزود: متاسفانه در روز‌ها و هفته‌های اخیر شاهد رعایت کمتر مردم نسبت به استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی هستیم که این موضوع بسیار نگران کننده است.

دکتر شکیبا به مشاهده‌ی مواردی از کرونا ویروس جهش یافته در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: نوع جدید ویروس هم از نظر شدت انتشار و هم از نظر میزان مرگ ومیر بسیار قوی‌تر از نوع کنونی آن است که این موضوع می‌طلبد مردن همچنان به طور جدی رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را مد نظر قرار دهند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
به اندازه 10 سال با تغییر کاربری‌ها مقابله کردیم