فرزین معتمدی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ملی ۴۰ چراغ، بسته‌های بهداشتی شامل ماسک و محلول ضدعفونی کننده در بین کودکان کار شهر کرمانشاه توزیع شد. وی با اشاره به مشارکت جمعیت هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه در قالب طرح یاس برای […]

فرزین معتمدی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ملی ۴۰ چراغ، بسته‌های بهداشتی شامل ماسک و محلول ضدعفونی کننده در بین کودکان کار شهر کرمانشاه توزیع شد.

وی با اشاره به مشارکت جمعیت هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه در قالب طرح یاس برای کاهش آسیب‌های اجتماعی افزود: طرح یاس در راستای ارائه آموزش‌های خاصی به مددجویان روستاهای استان کرمانشاه انجام می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه تصریح کرد: بسیاری از افراد ساکن مناطق کمتر برخوردار و حاشیه‌نشین از آموزش‌های کمک‌های اولیه، مبارزه با مخاطرات و بلایای طبیعی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی محروم هستند، لذا این افراد نیازمند کمک و آموزش بوده که باید از این فرصت به نحو احسن استفاده شود.

وی ادامه داد: پس از اجرای طرح ملی یاس توسط معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در بخش ماهیدشت شهرستان کرمانشاه، شهرها و به‌ویژه روستاهای محروم سطح استان به زودی تحت پوشش این طرح آموزشی قرار خواهند گرفت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
روابط اروپا با روسیه به پایین‌ترین سطح رسیده است