بر اساس آخرین تغییرات رنگ بندی شهرها، تعداد شهرستان‌های زرد استان کرمانشاه به ۶ شهر افزایش یافت. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در حال حاضر ۶ شهرستان پاوه، کنگاور، سنقر و کلیایی، هرسین، اسلام ابادغرب و سرپلذهاب در وضعیت زرد […]

بر اساس آخرین تغییرات رنگ بندی شهرها، تعداد شهرستان‌های زرد استان کرمانشاه به ۶ شهر افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: افزایش تعداد شهرستان‌های زرد کرمانشاهدر حال حاضر ۶ شهرستان پاوه، کنگاور، سنقر و کلیایی، هرسین، اسلام ابادغرب و سرپلذهاب در وضعیت زرد و ۸ شهرستان ثلاث باباجانی، دالاهو، صحنه، قصرشیرین، کرمانشاه، گیلانغرب، جوانرود و روانسر نیز در وضعیت آبی کرونا قرار دارند.

مهدی محمدی همچنین از جان باختن یک شهروند کرمانشاهی در شبانه روز گذشته خبر داد و افزود: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۴۷۱ نفر در استان کرمانشاه بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۱۱۱ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند، خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶ نفر با علائم کرونا در بیمارستان‌های استان بستری و ۳۱ نفر نیز پس از بهبودی ترخیص شدند.

محمدی یادآور شد: همچنین در این مدت ۹ بیمار بستری و ۴۱ بیمار سرپایی مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه شناسایی شده اند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
فریب نخورید/ کلاهبرداری تلفنی با شگرد « صدور کارتسلامت»