۴۰۰ کیلوگرم گوشت و الایش دامی غیر قابل مصرف در کرمانشاه جمع آوری و امحاء شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه گفت: در پی گشت مشترک کارشناسان دامپزشکی، مرکز بهداشت، اجراییات شهرداری، اصناف و نیروی انتظامی در سطح شهر و مناطق پرخطر، بیش از ۴۰۰ کیلوگرم گوشت […]

۴۰۰ کیلوگرم گوشت و الایش دامی غیر قابل مصرف در کرمانشاه جمع آوری و امحاء شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه گفت: در پی گشت مشترک کارشناسان امحاء ۴۰۰ کیلوگرم گوشت و آلایش دامی فاسد در کرمانشاهدامپزشکی، مرکز بهداشت، اجراییات شهرداری، اصناف و نیروی انتظامی در سطح شهر و مناطق پرخطر، بیش از ۴۰۰ کیلوگرم گوشت و آلایش دامی غیرقابل مصرف جمع آوری و به طریق کاملا بهداشتی امحاء شد.

تورج کرمیان افزود: در این زمینه برای افراد خاطی پرونده قضایی تشکیل و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

وی به افراد سودجویی که سلامت مردم را برای تامین منافع خود به مخاطره می‌اندازند، هشدار داد: که در برخورد با آن‌ها هیچ مماشاتی انجام نمی‌شود.

رییس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه همچنین به همشهریان توصیه کرد: به منظور حفظ سلامت خود و خانواده هایشان، گوشت مورد نیازشان را از قصابی‌ها و مراکز عرضه گوشت و فرآورده‌های خام دامی که دارای پروانه بهداشتی مجاز هستند، تهیه کنند.

کرمیان یاداور شد: مردم می‌توانند هرگونه مشکل و تخلف بهداشتی را با شماره تماس ۱۵۱۲ و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در میان بگذارند تا رسیدگی به آن در اسرع وقت انجام شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
فوری / انفجار شدید در کرج