۴۰۰ کیلوگرم گوشت و الایش دامی غیر قابل مصرف در کرمانشاه جمع آوری و امحاء شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه گفت: در پی گشت مشترک کارشناسان دامپزشکی، مرکز بهداشت، اجراییات شهرداری، اصناف و نیروی انتظامی در سطح شهر و مناطق پرخطر، بیش از ۴۰۰ کیلوگرم گوشت […]

۴۰۰ کیلوگرم گوشت و الایش دامی غیر قابل مصرف در کرمانشاه جمع آوری و امحاء شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه گفت: در پی گشت مشترک کارشناسان امحاء ۴۰۰ کیلوگرم گوشت و آلایش دامی فاسد در کرمانشاهدامپزشکی، مرکز بهداشت، اجراییات شهرداری، اصناف و نیروی انتظامی در سطح شهر و مناطق پرخطر، بیش از ۴۰۰ کیلوگرم گوشت و آلایش دامی غیرقابل مصرف جمع آوری و به طریق کاملا بهداشتی امحاء شد.

تورج کرمیان افزود: در این زمینه برای افراد خاطی پرونده قضایی تشکیل و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

وی به افراد سودجویی که سلامت مردم را برای تامین منافع خود به مخاطره می‌اندازند، هشدار داد: که در برخورد با آن‌ها هیچ مماشاتی انجام نمی‌شود.

رییس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه همچنین به همشهریان توصیه کرد: به منظور حفظ سلامت خود و خانواده هایشان، گوشت مورد نیازشان را از قصابی‌ها و مراکز عرضه گوشت و فرآورده‌های خام دامی که دارای پروانه بهداشتی مجاز هستند، تهیه کنند.

کرمیان یاداور شد: مردم می‌توانند هرگونه مشکل و تخلف بهداشتی را با شماره تماس ۱۵۱۲ و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در میان بگذارند تا رسیدگی به آن در اسرع وقت انجام شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دو هفته دیگر مرگ کرونایی در ایران افزایش می یابد / ستادنباید اجازه سفر می داد