مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده، گفت: با هر گونه گرانفروشی در این زمینه به طور برخورد جدی می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، شاهی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان افزود: فروش بیش از این قیمت تخلف گرانفروشی محسوب […]

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده، گفت: با هر گونه گرانفروشی در این زمینه به طور برخورد جدی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، شاهی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان افزود: فروش بیش از این قیمت تخلف با هر گونه گرانفروشی مرغ برخورد جدی می‌شودگرانفروشی محسوب شده و ضمن تشکیل پرونده برای واحد‌های متخلف اعم از مرغ فروشی‌های خرده فروش، عمده فروش و کشتارگاه‌های توزیع گوشت مرغ با متخلفان به صورت جدی و بدون اغماض برخورد می‌شود.

وی افزود: گشت مشترک تعزیرات حکومتی و بازرسان دستگاه‌های نظارتی روزانه بطور محسوس و غیر محسوس نسبت به بازرسی از واحد‌های صنفی اقدام می‌کنند و مردم هم در صورت مشاهده تخلف می‌توانند گزارشات خود را با شماره تلفن ۱۲۴ سازمان بازرگانی و یا ۱۳۵ تعزیرات حکومتی در میان بگذارند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ثبت یک روز دیگر بدون مرگ کرونایی در استان کرمانشاه