اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با صدور اطلاعیه‌ای از جذب سرباز امریه در بین فارغ التحصیلان دانشگاهی واجدالشرایط خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، در این اطلاعیه آمده است: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد از بین فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در […]

اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با صدور اطلاعیه‌ای از جذب سرباز امریه در بین فارغ التحصیلان دانشگاهی واجدالشرایط خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، در این اطلاعیه آمده است: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد از بین فارغ اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمانشاه سرباز امریه جذب می‌کندالتحصیلان دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در رشته‌های تحصیلی حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی، مخابرات، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، امنیت سایبری، مهندسی برق و بیوانفورماتیک به شکل بومی در کرمانشاه به صورت امریه نیروی سرباز جذب کند.

متقاضیان واجد الشرایط می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه ۲ اسفند لغایت ۱۰ صبح مورخه ۹ اسفند نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام کنند.

لازم به ذکر است، متقاضیان جهت آگاهی بیشتر از نحوه مراحل ثبت نام، ارزیابی، پیگیری و پایش درخواست خود می توانند به آدرس اینترنتی www.ict.gov.ir مراجعه کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ثبت یک مورد فوت بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه