یووتنوس امشب در مقابل ناپولی تیم برتر میدان بود و فرصت های زیادی روی دروازه حریف خلق کرد، اما در نهایت با یک گل مغلوب این تیم شد تا سه امتیاز مهم را در کورس قهرمانی از دست بدهد. آندره آ پیرلو، سرمربی جوان بیانکونری در پایان بازی مدعی شد ناپولی موقعیتی نداشته و یوونتوس […]

 یووتنوس امشب در مقابل ناپولی تیم برتر میدان بود و فرصت های زیادی روی دروازه حریف خلق کرد، اما در نهایت با یک گل مغلوب این تیم شد تا سه امتیاز مهم را در کورس قهرمانی از دست بدهد. آندره آ پیرلو، سرمربی جوان بیانکونری در پایان بازی مدعی شد ناپولی موقعیتی نداشته و یوونتوس از موقعیت های خود استفاده نکرده است.

آندره آ پیرلو گفت: “موقعیتی به حریف ندادیم و در یک صحنه مشکوک بود که ناپولی صاحب یک ضربه پنالتی شد، اما حیف که در این دیدار به پیروزی نرسیدیم. ما عملکردی که لازم بود را ارائه دادیم، اما به نتیجه ای که شایستگی آن را داشتیم نرسیدیم.

توپ را به اطراف محوطه جریمه می رساندیم، اما از سرعت کافی برخوردار نبودیم و به همین دلیل بازیکنان ناپولی فرصت پیدا می کردند جایگیری کنند. در نیمه دوم ما با ابتکار عمل بیشتری داشته، موقعیت های بیشتری ایجاد کردیم، اما به گل نرسیدیم.

اگر قرار باشد چنین صجنه هایی پنالتی گرفته شود دیگر در محوطه هر برخوردی را باید پنالتی دانست. اگر این پنالتی برای ما گرفته شده بود اختلاف نظرها و شکایات زیادی بوجود می آمد. من فقط می گویم که حوادث امروز اینگونه پیش رفت. یک پنالتی مشکوک و ندادن کارت زرد دوم برای جیووانی دی لورنزو. در این موارد همیشه در برابر یوونتوس برخورد متفاوتی صورت می گیرد، زیرا همه در مورد ما صحبت می کنند. اتفاقا انگار گاهی اوقات این تاکتیک موثر است، گاهی اوقات اینطور نیست. به هر حال مهم نیست.

هیچ تضمینی وجود ندارد تیمی که بیشترین گل را به ثمر برساند فاتح اسکودتو شود. ما موقعیت های زیادی ایجاد می کنیم و دروازه بان ناپولی بهترین بازیکن میدان بود، بنابراین امروز نمی توانم از مهاجمانم شکایت کنم.”

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۴ هزار و ۴۱۰ دستگاه خودروی عمومی رایگان دوگانه سوزشدند