در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته بیست‌وچهارم مسابقات لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی از ساعت ۲۱ امشب (شنبه – به وقت ایران) در ورزشگاه اتحاد میزبان تاتنهام بود و با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد.   رودری در دقیقه ۲۳ از روی نقطه پنالتی، گل اول را برای شاگردان پپ گواردیولا به ثمر رساند. در […]

در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته بیست‌وچهارم مسابقات لیگ برتر انگلیس، منچسترسیتی از ساعت ۲۱ امشب (شنبه – به وقت ایران) در ورزشگاه اتحاد میزبان تاتنهام بود و با نتیجه ۳ بر صفر پیروز شد.

 

رودری در دقیقه ۲۳ از روی نقطه پنالتی، گل اول را برای شاگردان پپ گواردیولا به ثمر رساند. در ادامه مسابقه هم تیم میزبان توسط ایلکای گوندوگان در دقایق ۵۰ و ۶۶ به گل رسید تا سیتی، دو شکست قبلی خود مقابل تاتنهام را جبران کند.

منچسترسیتی با این برتری، به شانزدهمین پیروزی متوالی خود در مسابقات مختلف دست یافت و با ۵۳ امتیاز، در صدر جدول لیگ جزیره باقی ماند. سیتیزن‌ها اکنون یک بازی کمتر و ۷ امتیاز بیشتر از لسترسیتیِ رده دومی دارند. شاگردان ژوزه مورینیو هم با متحمل شدن پنجمین شکست در شش دیدار گذشته خود (در لیگ برتر و جام حذفی)، همچنان در رتبه هشتم جدول مسابقات حضور دارند.

در آخرین دیدار امشب، برایتون از ساعت ۲۳:۳۰ مقابل استون‌ویلا صف‌آرایی خواهد کرد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شرایط جامعه به واسطه کرونا در معرض خطر است