تیم های شهرخودرو مشهد و آلومینیوم اراک به ترتیب بعد از بازی امروز خود مقابل فولاد و نفت مسجد سلیمان، در فرودگاه اهواز حضور یافتند تا راهی شهرهای خود شوند. همزمانی حضور دو تیم در فرودگاه یک دیدار جالب را رقم زد. حامد پاکدل و مهدی قریشی دو بازیکن تیم آلومینیوم اراک و امین قاسمی […]

تیم های شهرخودرو مشهد و آلومینیوم اراک به ترتیب بعد از بازی امروز خود مقابل فولاد و نفت مسجد سلیمان، در فرودگاه اهواز حضور یافتند تا راهی شهرهای خود شوند. همزمانی حضور دو تیم در فرودگاه یک دیدار جالب را رقم زد.

حامد پاکدل و مهدی قریشی دو بازیکن تیم آلومینیوم اراک و امین قاسمی نژاد، بازیکن تیم شهرخودرو که زمانی در تیم ماشین سازی همبازی بودند، در فرودگاه اهواز ملاقات نوستالژیکی باهم داشتند. آنها در سال ۹۵ و زمانی که هدایت ماشین سازی را رسول خطیبی به عهده داشت، توانستند ماشین سازی را بعد از چند دهه دوری از سطح اول فوتبال ایران، به لیگ برتر برسانند.

حامد پاکدل بعد از آن دوره موفق در ماشین سازی، چند فصلی است که در لیگ برتر حضور دارد و در فصل جاری هم نمایش بسیار خوبی در تیم آلومینیوم داشته است. او در نیم فصل اول ۶ گل برای اراکی ها به ثمر رساند و یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود. این مهاجم در حال حاضر با توجه به عملکرد خوبش، چند مشتری در نقل و انتقالات نیم فصل دارد.

 

01572242

امین قاسمی نژاد به مانند پاکدل، بعد از درخشش در ماشین سازی، به سطح اول فوتبال ایران معرفی شد و هم در این فصل و هم فصل گذشته، ستاره بی چون و چرای شهرخودرو بوده است. هافبک شهرخودرو هم به واسطه درخشش های خود در شهرخودرو، چند مشتری خوب در نقل و انتقالات زمستانی دارد اما مشهدی ها به این راحتی حاضر به از دست دادن او نیستند.

دیگر بازیکنی که در عکس دیده می شود، مهدی قریشی است، بازیکنی که با سه تیم سابقه صعود به لیگ برتر را دارد. آخرین تجربه او در این زمینه، به فصل گذشته بر می گردد که همراه با آلومینیوم اراک موفق به صعود به لیگ برتر شد و در این فصل نیز شاهد تداوم حضورش در جمع اراکی ها هستیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۷۱۴ پروژه اقتصادی و عمرانی در دهه فجر افتتاح و کلنگ زنی میشود