به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، تورج کرمیان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه گفت : در پی گشت مشترک کارشناسان دامپزشکی، مرکز بهداشت، اجراییات شهرداری، اصناف و نیروی انتظامی در سطح شهر و مناطق پرخطر، بیش از ۴۰۰ کیلوگرم گوشت و آلایش دامی غیرقابل مصرف جمع آوری و به طریق کاملا بهداشتی […]

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، تورج کرمیان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه گفت : در پی گشت مشترک کارشناسان دامپزشکی، مرکز بهداشت، اجراییات شهرداری، اصناف و نیروی انتظامی در سطح شهر و مناطق پرخطر، بیش از ۴۰۰ کیلوگرم گوشت و آلایش دامی غیرقابل مصرف جمع آوری و به طریق کاملا بهداشتی امحاء شد.

او گفت : در این زمینه برای افراد خاطی پرونده قضایی تشکیل و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

او به افراد سودجویی که سلامت مردم را برای تامین منافع خود به مخاطره می‌اندازند، افزود: که در برخورد با آن‌ها هیچ مماشاتی انجام نمی‌شود.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کرمانشاه به همشهریان افزود: به منظور حفظ سلامت خود و خانواده هایشان، گوشت مورد نیازشان را از قصابی‌ها و مراکز عرضه گوشت و فرآورده‌های خام دامی که دارای پروانه بهداشتی مجاز هستند، تهیه کنند.

کرمیان گفت: مردم می‌توانند هرگونه مشکل و تخلف بهداشتی را با شماره تماس ۱۵۱۲ و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در میان بگذارند تا رسیدگی به آن در اسرع وقت انجام شود .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
طول دوره بیماری "کرونای انگلیسی" چند روز است؟