استقلال در حالی که در صدر جدول حضور داشت راهی اصفهان شد تا دیدار پایانی نیم فصل اول خود را مقابل سپاهان برگزار کند. با توجه به شرایط اخیر تیم استقلال و محمود فکری، سرمربی آبی ها می دانست که شکست در این دیدار می تواند عواقب بسیار سنگینی در پی داشته باشد. شاگردان فکری […]

استقلال در حالی که در صدر جدول حضور داشت راهی اصفهان شد تا دیدار پایانی نیم فصل اول خود را مقابل سپاهان برگزار کند. با توجه به شرایط اخیر تیم استقلال و محمود فکری، سرمربی آبی ها می دانست که شکست در این دیدار می تواند عواقب بسیار سنگینی در پی داشته باشد.

شاگردان فکری اما خیلی زود کار را به حریف واگذار کردند و با دریافت گل در دقیقه ۱۴، از سپاهان عقب افتادند. در ادامه سپاهان گل دوم را زد تا نیمه اول با نتیجه دو بر صفر به پایان برسد. تغییرات گسترده فکری در نیمه دوم برای جبران نتیجه حاصلی در پی نداشت و استقلال با همان نتیجه ای که در نیمه اول رقم خورده بود، فینال نیم فصل اول را به سپاهان واگذار کرد.

با این شکست، استقلال صدر جدول را تقدیم سپاهان کرده و قهرمانی نیم فصل اول را هم از دست داد. محمود فکری که به شدت از این شکست ناراحت بود، در دقایق پایانی بازی چهره بسیار برافروخته ای داشت. او در نشست خبری پس از بازی هم زمانی که با یک سوال در خصوص تغییرات زیاد در تیمش مواجه شد، با گفتن یک خسته نباشید، محل را ترک کرد!

12222

 

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
من و همه دوستانم  که آن سالها  را دیدیم و لذت  آن  ایام مبارک را درک  کردیم  ذره ای از  کار خود  پشیمان نیستیم